Advertisement

Artykuły do tagu: Guljana

Wesprzyj Monikę w walce z białaczką i oddaj krew
Restauracja GulJana zwraca się z apelem o pomoc dla pracownika - Moniki Szymczyk, która zmaga się z białaczką. Monika jest nie tylko młodą energiczną osobą, ale również mamą ponad rocznego synka.
Stanisław Soyka wystąpił w Piotrkowie
Tym razem w Strefie Kultury Restauracji GulJana odbył się koncert zespołu Stanisław Soyka Trio, znany polski artysta pokazał podczas tego koncertu swoje jazzowe oblicze.
Lidia Popiel spotkała się z piotrkowskimi pasjonatami fotografowania
Gościem niedzielnego spotkania „Cafe pod Migawką” była Lidia Popiel. Znana fotograf, modelka, projektantka i dziennikarka podzieliła się z piotrkowskim pasjonatami fotografii tajnikami swej pracy. Zaprezentowała również serię portretów, jakie wykonała znanym Polakom, w ciągu kilku ostatnich lat.
Adam Polański w „Cafe pod Migawką”
Piotrkowscy pasjonaci fotografii tym razem, w ramach cyklu spotkań „Cafe pod Migawką”, gościli w swym gronie Adama Polańskiego. Fotograf, którego zdjęcia publikuje między innym "Vogue”, „FAE Magazine” czy „CameraRaw” w Piotrkowie opowiadał o tajnikach swej pracy. Spotkanie odbyło się w restauracji GulJana.
Zbigniew Wodecki: Zacząłem śpiewać przypadkiem
W piątek, 11 marca, w restauracji GulJana w Piotrkowie koncert zagrał Zbigniew Wodecki. Podczas trwającego ponad półtorej godziny występu muzyk i wokalista zaprezentował swoje największe przeboje. Były wśród nich między innymi „Zacznij od Bacha”, „Oczarowanie”, „Ten kraj”, „Znajdziesz mnie znowu”, „Pszczółka Maja” i „Chałupy”. W koncercie, na zaproszenie Zbigniewa Wodeckiego, zaśpiewała również Renata Zarębska.
Letnie Kino na początek weekendu
Kolejny seans filmowy pod chmurką tym razem w piątek. "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" w reżyserii Marka Koterskiego zostanie wyświetlony 21 sierpnia o godzinie 21.30 na placu przed restauracją Guljana.
Plenerowe kino w restauracji GulJana
W sobotę (2 sierpnia) Restauracja GulJana & MetropoliSpa zaprosiły wszystkich piotrkowian na inaugurację filmowego lata na wielkim ekranie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat