Advertisement

Artykuły do tagu: GaleriaUPanien

Malowane kawą. Wystawa w Galerii U Panien
Od 20 listopada w Galerii „U Panien” będzie można obejrzeć bardzo interesującą wystawę Mariusza Gosławskiego „Malowane kawą”.
IV Wystawa Akademii Sztuki
W niedzielę 4 października w „Galerii u Panien” odbędzie się wernisaż wystawy poplenerowej uczestników IV Wiosennej Akademii Sztuki.
03.08.2014 13:08
Odpust u Panien
W niedzielę, 3 sierpnia w kościele akademickim Panien Dominikanek odbył się coroczny Odpust Matki Bożej Śnieżnej.
Już 14 lutego o godzinie 19.00 w Galerii u Panien odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Ślempa pt. "Cichy trzask migawki".
Odpowiedź na artystyczne potrzeby regionu
Kolejna piotrkowska inwestycja znalazła się na liście projektów, które mają być dofinansowane z pieniędzy unijnych. Ks. Ireneusz Bochyński - rektor kościoła akademickiego Panien Dominikanek, współautor kulturalnego przedsięwzięcia dzięki dotacji planuje rozwinąć dotychczasową działalność artystyczną „Galerii u Panien” - tworząc Centrum Idei ku Demokracji. Ale to nie wszystko. Dzięki dotacji zostanie przeprowadzony kompleksowy remont zespołu klasztornego Panien Dominikanek.
Przymusowa prostytucja i handel ludźmi oraz pomoc ofiarom tych zjawisk to problematyka spotkania, które odbyło się w galerii „U Panien” w Piotrkowie. W spotkaniu uczestniczyły grupy księży, młodzieży i dorosłych, a poprowadziła je Barbara Filipak z niemieckiej poradni dla migrantek.
Prace bełchatowskiego artysty Mariusza Gosławskiego prezentowane są obecnie w Galerii u Panien w Piotrkowie. Wystawa zorganizowana została z okazji 15-lecia jego pracy twórczej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat