Advertisement

Artykuły do tagu: GBP

Moc atrakcji podczas ferii w gminach powiatu piotrkowskiego
Pokazy iluzji, zajęcia z kick-boxingu, warsztaty florystyczne, eksperymenty, zajęcia rękodzielnicze, karaoke - to tylko część atrakcji, przygotowanych przez instytucje z gmin powiatu piotrkowskiego na tegoroczne ferie zimowe. Poza tym niektóre z nich zaplanowały też wizytę na lodowisku, basenie, czy w stadninie koni. Co jeszcze?
23.05.2013 11:02
Czytanie z Orlik Team

“Tydzień Bibliotek” to doskonała okazja do zaprezentowania nowych inicjatyw i pomysłów oferowanych dla mieszkańców przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Aleksandrowie przy współpracy z Grzegorzem Sipą – animatorem sportu.
Rajd Rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz

Sześćdziesięciu uczestników i 26 km do pokonania. Na dwóch kółkach. W ubiegłą sobotę 11 maja br. odbył się rajd rowerowy  w ramach ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz". Organizatorem rajdu była Gminna Biblioteka Publiczna w Rozprzy.
Uczyła przedszkolaki rozpoznawać emocje

W czwartek na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Moszczenicy najmłodsi uczniowie Zespołu Szkół w Srocku mieli przyjemność gościć Roksanę Jędrzejewską-Wróbel, która jest autorką ponad 20 książek dla dzieci.
27.03.2013 09:36
Jak ozdobić Wielkanoc?

Dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy Aleksandrów cieszyły się warsztaty twórcze pod hasłem “Ozdoby wielkanocne”, zorganizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną.
13.10.2012 11:13
Savoir-vivre przy stole
W świetlicy wiejskiej w Ciechominie odbyło się podsumowanie projektu pt. “Sztuka dekorowania stołu i savoir-vivre – warsztaty dla osób z fantazją”.
Aktywni wolontariusze nagrodzeni
Cały rok pracowali na rzecz biblioteki i zostali za to nagrodzeni.
07.06.2012 12:24
Moja gmina w obiektywie
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Łękach Szlacheckich odbyło się podsumowanie konkursu fotograficznego “Moja gmina w obiektywie”. Konkurs miał charakter otwarty i był adresowany do wszystkich mieszkańców gminy Łęki Szlacheckie niezależnie od wieku - zarówno do amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Każdy uczestnik mógł zgłosić 3 zdjęcia.
26.05.2012 09:23
 Wiosna na talerzu
W Gminnej Bibliotece Publicznej w Aleksandrowie, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Piliczanki, odbyły się warsztaty kulinarne zatytułowane: “Wiosna na talerzu”.
Mieli taką szansę podczas lekcji bibliotecznej zorganizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozprzy.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat