Artykuły do tagu: Francuz

Co warto wiedzieć o tłumaczeniach w zakresie języka francuskiego?
Język francuski zaliczany jest do grupy języków romańskich. Jest jednym z tych języków, które funkcjonują na rynku międzynarodowym. Nadal uważany jest również za język dyplomacji, a także kultury. W związku z tym tłumacze języka francuskiego nie mogą narzekać na brak pracy. Obecnie wykonuje się rozmaite tłumaczenia, a dobre biuro tłumaczeń gwarantuje naprawdę wysoką jakość usług. Na szczególną uwagę zasługują tłumaczenia przysięgłe w języku francuskim.
Spieszył nam z pomocą, gdy było niebezpiecznie, z otuchą, gdy było ciężko
W 40. rocznica powstania wolnego związku zawodowego NSZZ "Solidarność", gościem poniedziałkowego programu "O tym się mówi" w Radiu Strefa FM był Jacky Challot, czyli francuski "Przyjaciel Solidarności" lub "Jacky do zadań specjalnych". Rozmówca Marcina Cecotki w latach 80-tych, jako młody francuski urzędnik zaryzykował własną wolność, aby nieść pomoc polskiemu podziemiu jako kurier w imię walki o prawa człowieka.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat