Advertisement

Artykuły do tagu: EFG

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023 już za nami!
Za nami kolejna, XVI już edycja Europejskiego Forum Gospodarczego – Łódzkie 2023. Był to czas rozmów o przyszłości biznesu, nowoczesnych technologiach, współpracy zagranicznej i motywacji. W czasie trzech dni spotkaliśmy się z gośćmi na ponad 70 panelach, sesjach i wykładach tematycznych. Dzięki ponad 400 prelegentom i gościom specjalnym zostaliśmy zainspirowani do zmian i działania. Przeżyjmy to jeszcze raz!
Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2023. Czego możemy się spodziewać?
Europejskie Forum Gospodarcze zbliża się wielkimi krokami. Przed nami 3️ dni wykładów, prelekcji, paneli dyskusyjnych, a przede wszystkim spotkań z przedsiębiorcami z naszego regionu. To debata na najwyższym poziomie, podczas której eksperci i liderzy biznesu będą stawiać czoła wyzwaniom wynikającym z trendów rozwoju czy sytuacji geopolitycznej. Pragniemy przedstawić Państwu wybrane przez nas sesje XVI edycji EFG.
Europejskie Forum Gospodarcze - czas innowacyjnego biznesu
Europejskie Forum Gospodarcze to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych
w Polsce, którego organizatorem jest Województwo Łódzkie. XVI edycja wydarzenia odbędzie w dniach 12 - 14 czerwca br. w hotelu Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat