Advertisement

Artykuły do tagu: Dyrektorzy

Wójt podpisał nominacje
Barbara Gągorowska i Anna Wojakowska-Wolska zostały powołane na stanowiska dyrektorów szkół gminnych. Wójt Piotr Łączny podpisał oficjalne nominacje.
Konkursy były, ale zmian nie ma
W aż szesnastu placówkach oświatowych w Piotrkowie zaplanowano w tym roku konkursy na stanowiskach dyrektorów. Część z konkursów już za nami, ale na zmian na „dyrektorskich stołkach” na razie nie będzie.
Wybrano dyrektorów w niektórych piotrkowskich szkołach
Rozstrzygnięto postępowania konkursowe na dyrektorów kilku piotrkowskich szkół. Dyrektorów wybrano m.in. w ZSP nr 1, ZSP nr 2, IV LO i SP 10. W sierpniu odbędzie się postępowanie konkursowe w SP 8 (ul. Sienkiewicza).
Na fotelach dyrektorskich bez zmian
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego zatwierdził na stanowisku dyrektorów, wybranych w trybie konkursowym, trzech szefów placówek oświatowych, prowadzonych przez samorząd powiatowy.
20.07.2014 00:45
Dyrektorzy starzy i nowi
Choć w wakacje właściwie nie wypada mówić o szkole, warto jednak przypomnieć, że w niektórych placówkach nie będzie to całkiem “ogórkowy” sezon. Niektórzy dyrektorzy będą się bowiem musieli spakować, inni przygotować do pełnienia nowej funkcji.
Zmiany na fotelach dyrektorskich
Zmiany w fotelach dyrektorów nastąpią najprawdopodobniej w czterech piotrkowskich szkołach. Prezydent nie zdecydował się na przedłużenie umów szefom: SP nr 10, IV LO, ZSP nr 2 i TPS-u. Ogłoszone zostały już konkursy na stanowiska dyrektorów placówek.
Zmiany na stanowiskach dyrektorów nastąpią w Przedszkolu Samorządowym nr 5, Przedszkolu Samorządowym nr 16 i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat