Artykuły do tagu: Dostawczy

Wypadek w Ignacowie w gminie Rozprza. Zderzenie dostawczego Volkswagena ze skuterem
Do bardzo groźnego zdarzenia doszło w Ignacowie w gminie Rozprza. Zderzyły się tam skuter i samochód dostawczy.
Wywrócone pojazdy i złamany słup energetyczny. Groźny wypadek w Witowie (gm. Sulejów). Mężczyzna i 15-latka w szpitalu
Do groźnego wypadku doszło w poniedziałkowy (29.04.2024) poranek w gminie Sulejów. W miejscowości Witów samochód osobowy zderzył się z dostawczym. Wskutek uderzenia, oba pojazdy przewróciły się na bok. Uszkodzony został również słup energetyczny, który przewrócił się na ogrodzenie jednej z posesji.
Zrównoważony Transport Dostawczy: Elektryczne Samochody na Naszych Lokalnych Drogach
Transport dostawczy jest nieodłącznym elementem funkcjonowania wielu firm i instytucji, które muszą przewozić towary, materiały lub osoby na różne odległości. Jednak tradycyjne samochody dostawcze z silnikami spalinowymi generują duże ilości dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń, które szkodzą środowisku i zdrowiu ludzi. Dlatego coraz większe znaczenie ma poszukiwanie zrównoważonych alternatyw, które będą mniej obciążać klimat i zasoby naturalne. Jedną z takich opcji są elektryczne samochody dostawcze, które zasilane są energią elektryczną zamiast paliwa. W tym artykule przyjrzymy się trendom w dziedzinie samochodów dostawczych, zwłaszcza elektrycznych, i ich wpływowi na zrównoważony rozwój transportu lokalnego.
Pożar dostawczaka w Piotrkowie
Do pożaru samochodu dostawczego doszło w środę rano przy ulicy Słowackiego w Piotrkowie. Pojazd uległ całkowitemu spaleniu wraz z załadowanym towarem.
Kolizja dwóch samochodów na ul. Miast Partnerskich
Do groźnie wyglądającej kolizji samochodu ciężarowego i dostawczego doszło w środę (30 czerwca) nad ranem na ul. Miast Partnerskich. Jedną z uczestniczek kolizji przewieziona do szpitala, ale na szczęście okazało się, że nic jej nie jest i szybko opuściła placówkę.
Dostawczak przewrócił się na drodze
Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek (21 czerwca) w miejscowości Wólka Krzykowska w powiecie tomaszowskim. Samochód dostawczy przewrócił się na drodze. Ranna została jedna osoba.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat