Advertisement

Artykuły do tagu: Delta

Dr Sutkowski: wzrost zachorowań na COVID-19 jest pewny, odpowiedzialny będzie wariant delta
Należy liczyć się ze wzrostem zachorowań na COVID-19 w Polsce. Pytanie brzmi nie czy, ale kiedy to się stanie – ocenił w rozmowie z PAP prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych dr Michał Sutkowski. Zaznaczył, że odpowiedzialny za to będzie wariant delta koronawirusa.
Firma szkoleniowa Delta Training - co może nam zaoferować?
Piotrków Trybunalski swoją atrakcyjność inwestycyjna zawdzięcza znakomitemu położeniu w centralnej Polsce. Dzięki temu do Piotrkowa ściągnęło wiele firm logistycznych, ale nie tylko. Więcej firm, to i więcej pracowników, którzy chcą się rozwijać. Dlatego warto postawić na sprawdzone szkolenia dla pracowników firm.
Tylko Haering chce kupić piotrkowską Deltę
Tylko jedna oferta wpłynęła w sprawie kupna zakładów PZL ZSM w Piotrkowie. Deltę chce kupić firma Techart z Piotrkowa Trybunalskiego, której prezesem jest Anton Haering.
Piotrkowska Delta zostanie dziś sprzedana?
Dziś specjalna komisja otworzyła ewentualne oferty kupna zakładu. Likwidator Zakładów Sprzętu Mechanicznego PZL-ZSM w Piotrkowie ogłosił kolejny, czwarty już przetarg na ich sprzedaż.
Piotrków: Delty jeszcze nie sprzedali
Piotrkowska Delta, czyli Zakłady Sprzętu Mechanicznego, miała zostać sprzedana do końca 2011 roku. Tak zapowiadało Ministerstwo Skarbu Państwa (właściciel przedsiębiorstwa). Niestety, jak dotąd, nikt nie jest zainteresowany kupnem zakładów.
Do końca roku chcą sprzedać Deltę
Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem likwidatora, piotrkowska Delta zostanie sprzedana do końca 2011 roku. Zakłady Sprzętu Mechanicznego PZL-ZSM od roku są w stanie likwidacji. Tymczasem zakupem ich produktów zainteresowani są wciąż nowi kontrahenci.
Ośrodek Szkolenia Kierowców Delta w Piotrkowie organizuje w najbliższą sobotę (28-ego czerwca) happening pod hasłem "Z nami bezpieczniej". Akcja odbędzie się w godzinach od 9:00 do 15:00 przy Centrum Handlowym Echo.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat