Advertisement

Artykuły do tagu: DOFE

Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023
Jubileuszowa, X edycja DOFE zbliża się wielkimi krokami. Od 12 do 14 maja w całej Polsce, również w województwie łódzkim, odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2023. Pokazujemy, ile zrealizowano ważnych projektów i jak, dzięki Funduszom Europejskim, zmieniło się nasze województwo. Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdują się koncerty, warsztaty, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Chcesz spędzić fantastyczny weekend, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z Funduszy Europejskich?
Specjalnie dla Ciebie szykujemy huczne obchody 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zaznacz w kalendarzu 12-14 maja 2023 i świętuj z nami podczas największej imprezy Funduszy Europejskich w województwie łódzkim!
DOFE w łódzkim – Quiz z nagrodami!
DOFE, czyli Dni Otwarte Funduszy Europejskich to uroczystość, która szczyci się mianem największej tego typu imprezy związanej z Funduszami Europejskimi w Polsce. Jest też częścią kampanii promocyjnej pod hasłem #europeinmyregion, prowadzonej przez Komisję Europejską. Jej celem jest pokazanie, jak wiele projektów w województwie łódzkim zostało zrealizowanych dzięki środkom z UE.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich z gwiazdami
Kamil Bednarek, Grubson, Cleo, Ira oraz Loka między innymi to właśnie ich będzie można posłuchać podczas Dni Otwartych Funduszy Europejskich, które odbędą się od 10 do 12 maja w trzech miastach naszego województwa i będą wyjątkowe, ponieważ 1. maja minęła 15. rocznica wejścia Polski do UE.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat