Artykuły do tagu: Czujnik

Podają się za pracowników spółdzielni i sprzedają czujniki gazu. To oszuści
Uwaga na osoby podające się za pracowników spółdzielni i sprzedające czujniki gazu. To oszuści. O pojawieniu się naciągaczy informują lokatorzy Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
W Rozprzy zamontują eko-słupek
W centrum Rozprzy stanie eko-słupek. To urządzenie, które pokazuje aktualną jakość powietrza w okolicy. Kolor znajdującej się na urządzeniu lampki odpowiada aktualnemu stężeniu pyłów w powietrzu. Dane można śledzić także w specjalnej aplikacji mobilnej.
Czujniki tlenku węgla i dymu trafiły do rodzin z terenu powiatu
Dwadzieścia czujników tlenku węgla i dymu, ufundowanych przez Starostę Powiatu Piotrkowskiego, przekazano najbardziej potrzebującym rodzinom z terenu powiatu.
Gdzie kupić dobre czujniki dymu?
Czujnik dymu to detektor, który powinien się znaleźć w każdym miejscu. Ogień potrafi się szybko rozprzestrzeniać, więc wczesne wykrycie pożaru dzięki czujnikowi może przesądzić o tym, czy uda się zachować zdrowie oraz uratować dobytek.
Montują czujniki do sprawdzania jakości powietrza
W Piotrkowie trwa montaż sensorów monitorujących stan powietrza. W mieście pojawi się 20 takich czujników.
Więcej czujników smogu w Piotrkowie
Urząd Miasta przymierza się do montażu 20 czujników sprawdzających jakość powietrza w mieście. Sprzęt ma pojawić się w lutym bądź w marcu. Szacunkowy koszt ich zakupu i montażu to ok. 30 tys. zł. Miasto ponosić będzie również miesięczny koszt ich utrzymania - abonament w wysokości ok. 1,2 tys. zł.
04.01.2013 15:49
Czujniki czadu w TBS
Czy we wszystkich mieszkaniach komunalnych i socjalnych w Radomsku zostaną
bezpłatnie zamontowane czujniki czadu? Apeluje o to jeden z miejskich
radnych. Takimi mieszkaniami w Radomsku administruje Towarzystwo
Budownictwa Społecznego.
Sygnał życia w rękach strażaków
Jest przenikliwy i niezawodny - mowa o dźwięku alarmu w urządzeniu, jakim jest detektor tlenku węgla. 20 takich czujników przekazał komendantowi PSP w Piotrkowie Włodzimierzowi Kapcowi starosta powiatu piotrkowskiego Stanisław Cubała.
Czujnik czadu uratował życie całej rodzinie
Czteroosobowej rodzinie, w tym dwójce małych dzieci, udało się uratować życie, po tym jak włączył się zainstalowany w mieszkaniu czujnik tlenku węgla.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat