Artykuły do tagu: Cekanów

Wypadek na DK91. Są ranni
Do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę na DK91 na wysokości Cekanowa. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba trafiła do szpitala, a kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.
Wypadek w Cekanowie. Trzy osoby ranne (AKTUALIZACJA)
Dwa auta osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 91 w Cekanowie.
Pożar samochodu w Cekanowie
Kierowca, chcąc uniknąć zderzenia z innym autem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pojazd zapalił się. Do zdarzenia doszło w piątek rano na DK 91 w Cekanowie w gm. Rozprza.
Remont wiaduktu na DK 91 w Cekanowie
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi informuje, że od 16 lipca rozpocznie się remont wiaduktu na drodze krajowej 91 w miejscowości Cekanów w gminie Rozprza.
Wypadek w Cekanowie; 4 osoby ranne
Do groźnego wypadku doszło wczoraj na drodze krajowej nr 91 w Cekanowie.
Piotrkowski szlam na polach w Cekanowie
Przyjeżdża ciężarówka i zrzuca na pole 18 ton szlamu. Zdarza się, że jednego dnia tych ciężarówek jest ponad 20. Dlaczego odpady z piotrkowskiej oczyszczalni ścieków trafiają na pola w gminie Rozprza? O to pytają mieszkańcy wsi Cekanów.
Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło wczoraj w Cekanowie (gmina Rozprza) ok. godz. 18.50. Kierowca samochodu osobowego potrącił młodą dziewczynę i uciekł z miejsca zdarzenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat