Advertisement

Artykuły do tagu: Castorama

W Piotrkowie powstanie kolejny park handlowy?
Budowa kolejnego dużego parku handlowego planowana jest w Piotrkowie Trybunalskim. Aktualnie trwaj± prace projektowe. Inwestycję planuje spółka Rank Progress S.A. z Legnicy.
Kolejny piotrkowski market budowlany jednak powstanie?
Sklepy sieci Castorama i Agata Meble miały powstać w Piotrkowie Trybunalskim już w ubiegłym roku, do tej pory inwestycji jednak nie rozpoczęto. Wiceprezydent Adam Karzewnik powiedział we wtorek na antenie Radia Strefa FM, że park handlowy ma powstać w przyszłym roku.
Czy i kiedy wybuduj± Castoramę?
W 2017 roku miała ruszyć budowa. Market budowlany Castorama w Piotrkowie Trybunalskim miał być gotowy w 2018. Mamy rok 2019, tymczasem inwestor nie złożył nawet wniosku o pozwolenie na budowę.
04.11.2018 08:35
Co z t± Castoram±?
Obietnice i zapowiedzi pojawiły się już w 2016 roku. W drugiej połowie 2017 miała ruszyć budowa. W 2018 park handlowy w Al. Sikorskiego miał być gotowy. Czy Castorama w Piotrkowie w ogóle powstanie?
Castorama już może budować
Już nic nie stoi na przeszkodzie, by Castorama mogła rozpocz±ć budowę swojego marketu budowlanego w Al. Sikorskiego w Piotrkowie. Radni Piotrkowa przegłosowali plan zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu, a wła¶nie to było warunkiem, by inwestycja ruszyła.
Postawi± park handlowy i przebuduj± drogi
Zanim w Piotrkowie ruszy park handlowy firm Castorama i Agata Meble przebudowana zostanie infrastruktura drogowa w rejonach ulic: Dworskiej, Sikorskiego, Zawodzie i Folwarcznej. Miasto podpisało z inwestorami porozumienie w tej sprawie.
11.08.2017 09:03
Co z t± Castoram±?
W drugiej połowie 2017 roku miała ruszyć budowa marketu budowlanego Castorama w Piotrkowie. O planach inwestycyjnych informowali¶my na naszym portalu w listopadzie 2016 roku. Okazuje się, że najpierw trzeba sporz±dzić miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla terenów, gdzie powstać ma park handlowy.
Castorama powstanie w Piotrkowie
Market budowlany Castorama planuje budowę w Piotrkowie – dowiedział się portal epiotrkow.pl. Pracę ma znaleĽć aż 250 osób. Do realizacji inwestycji dojdzie prawdopodobnie w 2018 roku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat