Artykuły do tagu: CKE

Stan techniczny windy zagraża bezpieczeństwu?
Mieszkańcy wieżowca przy ul. Słowackiego 160/162 w Piotrkowie skarżą się na wygląd i stan windy, która - jak twierdzą nigdy nie była wymieniana. Na zdjęciach wysłanych do naszej redakcji widać, że winda pamięta co najmniej ostatnią dekadę minionego stulecia. Czy rzeczywiście jej stan jest tak zły?
Rozpoczynają się próbne egzaminy ósmoklasisty organizowane przez CKE
W środę rozpoczynają się próbne egzaminy ósmoklasisty organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Potrwają trzy dni. Odbywać się będą stacjonarnie w szkołach, w reżimie sanitarnym. Udział szkół w próbnych egzaminach jest dobrowolny.
Rozpoczynają się próbne egzaminy maturalne organizowane przez CKE
W środę rozpoczynają się próbne egzaminy maturalne organizowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Potrwają do 16 marca. Odbywać się będą stacjonarnie w szkołach w reżimie sanitarnym. Udział szkół w próbnych egzaminach jest dobrowolny.
CKE opublikowała próbne arkusze egzaminacyjne dla ósmoklasistów
CKE opublikowała w poniedziałek rano na swej stronie internetowej pierwszy z arkuszy próbnego egzaminu ósmoklasisty – arkusz z zadaniami z języka polskiego. Uczniowie mają rozwiązać go w domu, a następnie przesłać do sprawdzenia swoim nauczycielom.
Uczniowie po raz pierwszy mierzą się z egzaminem ósmoklasisty
Rozpoczęły się próbne egzaminy ósmoklasistów. Uczniowie pierwszego dnia mierzą się z językiem polskim, w kolejnych dniach czeka ich sprawdzian z matematyki i języka obcego. Głównym celem przeprowadzenia takiego egzaminu jest przygotowanie zarówno uczniów jak i nauczycieli do nowej formy egzaminu.
Prawdziwe Piłkarskie Party w Rocker’s Pubie
Już 8 czerwca o godzinie 18.00 mecz Polska – Grecja. Zapraszamy do piotrkowskiej strefy kibicowania mieszczącej się przy ulicy Dmowskiego 38.
Piotrków: Kamil Majchrzak Mistrzem Polski
W Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów w tenisie ziemnym. Turniej rozegrano w ramach XVII Olimpiady Młodzieży „Mazowsze 2011”. Znakomicie zaprezentował się zawodnik PKTZ Winner Piotrków Trybunalski Kamil Majchrzak, sięgając po tytuł Mistrza Polski w singlu.
M. Wojciechowska najlepszą pływaczką w Polsce
To już pewne. Zawodniczka UKS Delfin Piotrków Maria Wojciechowska wygrała Wielobój Pływacki Dzieci wśród 11-latków.
Kolejne sukcesy piotrkowskich pływaków UKS Delfin
Najlepsza zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski Maria Wojciechowska po raz kolejny udowodniła, że jest olbrzymim talentem pływackim. W rozgrywanym w Łasku Drużynowym Wieloboju Pływackim (dawniej Korespondencyjne Mistrzostwa Polski 10 i 11-latków) wygrała wszystkie wyścigi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat