Reklama

Artykuły do tagu: CIiPKZ

Radzili jak wybrać idealny zawód
Pod siedzibą piotrkowskiej Biblioteki Pedagogicznej odbyło się „Pożegnanie lata z doradcą zawodowym”. Podczas wydarzenia zainteresowani mogli dowiedzieć o szansach i zagrożeniach współczesnego rynku pracy, a takie jaka kariera będzie dla nich najlepsza. Doradzali im eksperci piotrkowskiego Oddziału Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz partnerów inicjatywy.
Doradzali jak pokierować swoją karierą
W Piotrkowie odbyło się we wtorek (20 lipca) plenerowe spotkanie "Lato z doradcą". Mieszkańcy mogli spotkać się ze specjalistami, którzy podpowiadali m.in. jak odpowiednio poprowadzić swoją ścieżkę zawodową.
Skorzystaj online z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego
Nurtują Cię tematy związane z planowaniem kariery zawodowej? Planujesz zmienić pracę? Nie możesz się odnaleźć w związku z utratą zatrudnienia w czasie pandemii koronawirusa? Stoisz przed wyborem szkoły, zawodu? Myślisz o własnej firmie? Szukasz pomysłu na siebie? Skorzystaj już dziś z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego! Konsultacje on-line pozwalają zaoszczędzić pieniądze i czas (np. bez wychodzenia z domu czy dojazd przez „zakorkowane miasto”) - jedyne, co potrzebne jest, by skorzystać z w/w usługi to posiadanie komputera lub telefonu z dostępem do Internetu. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.
ABC Biznesu. Seminarium dla przyszłych przedsiębiorców
Prawie 100 osób uczestniczy w seminarium ABC Biznesu, które rozpoczęło się we wtorek w sali konferencyjnej piotrkowskiego starostwa. Jest ono skierowane do osób, które zamierzają otworzyć własną działalność gospodarczą.
ABC Biznesu. Seminarium dla przyszłych przedsiębiorców
Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza chętnych do wzięcia udziału w seminarium poświęconym finansowo-prawnym aspektom planowania, zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Piotrków. ABC Biznesu rozpoczęte
Jak założyć własną firmę, w jaki sposób uzyskać dofinansowanie, jak rozliczać się z urzędem skarbowym - to tylko niektóre tematy, które będą poruszane podczas trzydniowego seminarium "ABC Biznesu", które rozpoczęło się we wtorek w piotrkowskim Starostwie Powiatowym.
Region: Dyskutowali o ekonomii społecznej
Pieniądze to nie wszystko – tak w wielkim skrócie można opisać to jakie cele mają przedsiębiorstwa stosujące ekonomię społeczną. Jest ich coraz więcej, powstają aby zyski przeznaczać na pomoc osobom dotkniętym przez los, wykluczonym społecznie czy niepełnosprawnym. O ekonomii społecznej rozmawiano wczoraj i dziś we Włodzimierzowie koło Piotrkowa podczas konferencji, w której uczestniczyli przedstawiciele urzędów pracy, pomocy społecznej i samorządów.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat