Advertisement

Artykuły do tagu: Blog

Co zrobić, aby odnaleźć się w nowej pracy
Obecnie w naszym życiu zawodowym dzieje się nieco więcej niż kilka lat temu. Chęć rozwoju, zmian powoduje, że same firmy zaczynają wyszukiwać nowego pracownika. Headhunter jeszcze do niedawna nie był nikomu znany, a teraz jest czymś zupełnie naturalnym. Jeśli jednak sami chcielibyśmy znaleźć się w nowym miejscu pracy, warto przyjrzeć się kilku poradom.
26.11.2019 08:57
Pokaż się w sieci
Obecnie strona internetowa to niemalże obowiązkowy element w portfolio każdej formy, organizacji pozarządowej, placówki szkolnej czy instytucji. W ten sposób dociera się do potencjalnych odbiorców czy też kontrahentów, choć oczywiście nie brakuje również prywatnych autorskich witryn, a blogi o różnej tematyce stają się bardzo popularne i wyznaczają trendy w każdej dziedzinie. Sieć zdominowała już niemalże każdą naszą aktywność, ponieważ tu zaglądamy w każdej sprawie, a nawet bez powodu.
Piotrkowski bloger łamie optyczne tabu
Ghosteye – bo o nim mowa – jest jednym z pierwszym w kraju kompleksowych blogów… o okularach. To miejsce, które jest swoistym pomostem łączącym trudny, fachowy, optyczny język z czytelnymi, przystępnymi i konkretnymi informacjami dla klienta. To także obowiązkowa lektura dla każdego okularnika.
Spotkanie z autorką „Nieba na talerzu”
Zapraszamy na spotkanie z Beatą Opalanką-Królikiewicz, autorką bloga i książki „Niebo na talerzu”.
Piotrkowska blogerka z książką kulinarną
Gościem programu "O tym się mówi" na antenie radia Strefa FM była dziś Beata Opalanka-Królikiewicz, autorka bloga "Niebo na talerzu" oraz książki kucharskiej o tym samym tytule.
Blog jest moim domem... posprzątanym
Przy komputerze spędza 8 – 10 godzin dziennie. Jak sama twierdzi – za dużo! Ania Legenza prowadzi blog niebalaganka.pl o organizacji życia i domu. Niedawno opowiedziała o tym piotrkowianom podczas spotkania zorganizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie.
Spotkanie z blogerką w Bibliotece Pedagogicznej
Biblioteka Pedagogiczna zaprasza na spotkanie ze znaną blogerką, Anną Legenzą, czyli Niebałaganką.
Piotrków: Mają pierwszy przedszkolny blog
Ma być formą komunikacji między nauczycielami i rodzicami, ma informować tych ostatnich, co ich dziecko robi w przedszkolu. W Piotrkowie powstał pierwszy blog internetowy, na którym można zobaczyć, jak czas spędzają maluchy z Przedszkola Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Piotrkowie. Pomysłodawcą jest wychowawca przedszkolny Anna Augustyniak.
Skarletka pisze o książkach, Lonstar o otaczającej rzeczywistości, Paweł o tym, co się dzieje w lokalnym świecie politycznym, a Paulina o mrokach i blaskach życia na odległej wsi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat