Advertisement

Artykuły do tagu: BiesiadaTrybunalska

Zakończyła się Biesiada Trybunalska
Koncert zespołu The Beatlmen był ostatnią atrakcją przygotowaną dla piotrkowian z okazji Biesiady Trybunalskiej. Trzeci dzień imprezy w Rynku Trybunalskim obfitował w emocje sportowe, nie zabrakło także lokalnych specjałów.
MKS Piotrkowianin zaprezentował się kibicom
Oficjalna prezentacja drużyny szczypiornistów MKS Piotrkowianin odbyła się w sobotę na piotrkowskiej starówce. To już tradycyjny element Biesiady Trybunalskiej i moment, na który bardzo czekają kibice piłki ręcznej.
Piotrkowianie biesiadują
Drugi dzień Biesiady Trybunalskiej upłynął piotrkowianom przy dobrej muzyce i lokalnych przysmakach. Organizatorzy przygotowali także animacje dla najmłodszych.
Drugi dzień Biesiady Trybunalskiej za nami
Upał spowodował, że w niedzielę w Rynku Trybunalskim zjawiło się nieco mniej ludzi niż dzień wcześniej. Ci, którzy przyszli na V Biesiadę Trybunalską na pewno jednak nie żałowali.
Co nas czeka w niedzielę na Biesiadzie Trybunalskiej?
Biesiada Góralska, prezentacja szczypiornistek Piotrcovii, pokaz chińskiej gimnastyki tai chi, koncert zespołu Neoklez, a także jarmark z kilkudziesięcioma stoiskami to wszystko w niedzielę podczas V Biesiady Trybunalskiej.
Rail i radiowcy rozbawili publiczność na Biesiadzie Trybunalskiej
Najpierw grupa Rail z Mateuszem Żerkiem a potem radiowcy rozbawili publiczność zgromadzoną w Rynku Trybunalskim podczas V Biesiady Trybunalskiej.
V Biesiada Trybunalska trwa w Rynku Trybunalskim [AKTUALIZACJA]
Na piotrkowskim Rynku Trybunalskim wiele się dzieje i wiele będzie się jeszcze działo w ten weekend. Kilkadziesiąt stoisk przykuwa uwagę zwiedzających, można spróbować m.in. miodu czy dżemu z Dmosina. Są także przedstawiciele innych miast np. Opola czy Nieborowa.
Wybierz największe hity razem ze Strefą FM!
Wybierz 40 największych imprezowych hitów na „Biesiadę Trybunalską" i baw się razem z nami już 29 lipca w Rynku Trybunalskim!
Drużyna Piotrkowianina zaprezentowała się mieszkańcom
Zawodnicy, trenerzy i pozostali członkowie drużyny zaprezentowali się mieszkańcom Piotrkowa podczas IV Biesiady Trybunalskiej. Klub przygotował przy tej okazji niespodzianki dla publiczności.
Ulewny deszcz przywitał organizatorów i uczestników IV Biesiady Trybunalskiej. Na szczęście po 15 minutach przestało padać. A potem dla wszystkich zaświeciło słońce. Ci, którzy przybyli na piotrkowski Rynek mogli zapoznać się z tym co przygotowali organizatorzy. A atrakcji było sporo.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat