Advertisement

Artykuły do tagu: Batorego

Batorego 10. Będzie kolejny przetarg
Nieruchomość przy ulicy Batorego 10 w Piotrkowie Trybunalskim znów pójdzie pod młotek.
Nieruchomości przy ul. Batorego nikt nie chce
Na piątek urzędnicy zaplanowali przetarg na sprzedaż nieruchomości przy ulicy Batorego 10 w Piotrkowie. Postępowanie nie zostanie jednak rozstrzygnięte, ponieważ nikt nie był zainteresowany kupnem.
Kompleks przy ul. Batorego znów na sprzedaż
Hala sportowa, utwardzone obok place, treningowe boisko, budynek hotelowy oraz łącznik pomiędzy dwoma budynkami – kompleks przy ul. Batorego, nieruchomość należąca do Skarbu Państwa, została wystawiona na sprzedaż.
Kierowcy, uważajcie na ul. Batorego!
Kierowcy, uważajcie przejeżdżając ulicą Batorego w Piotrkowie! Drogowcy frezują nawierzchnię jezdni, jednak nie ma w tym miejscu żadnego oznakowania informującego o utrudnieniach.
Kolizja na skrzyżowaniu ul. Jagiellońskiej i Batorego
Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic sie nie stało. W sobotę (3 stycznia) rano na skrzyżowaniu Jagiellońskiej i Batorego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.
Siłownia odnowiona i doposażona
Wyremontowane pomieszczenia i nowy sprzęt mają zachęcić sympatyków ćwiczeń fizycznych do korzystania z osirowskiej siłowni w budynku przy ulicy Batorego w Piotrkowie.
Piotrkowscy radni zgodzili się na przyjęcie oświadczenia o odwołaniu darowizny nieruchomości położonej przy Batorego 10 oraz wyrażeniu zgody na przeniesienie własności tej nieruchomości na rzecz Skarbu Państwa.
Chcą zrezygnować z budynków przy Batorego
Piotrków będzie rezygnował z budynków przy ul Batorego 10. Wojewoda łódzki Jolanta Chełmińska nie wyraziła zgody na zmianę zapisów darowizny w taki sposób, by miasto mogło swobodne dysponować nieruchomością.
Co dalej z obiektami przy Batorego 10?
Prawdopodobnie do końca roku w obiekcie przy Batorego 10 nic się nie zmieni.
Kto zagospodaruje obiekty przy Batorego?
Budynki przy Batorego ponownie zostaną wystawione w przetargu, po tym, jak z ich dzierżawy zrezygnowała spółka Inwemer.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat