Advertisement

Artykuły do tagu: Batorego

Obiekt przy ulicy Batorego 10 wydzierżawiony. Czynsz dzierżawny na tę nieruchomość wyniesie 307, 5 tys. netto rocznie. Cena wywoławcza wynosiła 150 tys. + 22% VAT.
Dwie piotrkowskie spółki wystartują w przetargu na dzierżawę nieruchomości przy ulicy Batorego w Piotrkowie.
Półtora miliona na przebudowę skrzyżowania ulic Wolborska, Wierzejska, Wyzwolenia, Rzemieślnicza, pół mln na trzeci etap obwodnicy - już wiadomo, na jakie inwestycje mogą w przyszłym roku liczyć piotrkowianie i ile pieniędzy planuje przeznaczyć miasto na ich realizację. Podajemy najważniejsze inwestycyjne plany w oparciu o projekt budżetu miasta na 2009 rok.
Ogłoszono przetarg na wydzierżawieniem obiektów przy ul. Batorego 10. Nie zmieniono kontrowersyjnej ceny wywoławczej czynszu - 150 tys. złotych w skali roku.
Karol Szokalski (radny) i Witold Maćkowiak(przedsiębiorca) przedstawiciele Stowarzyszenia Rozwój i Gospodarność zgodnie stwierdzili, ze proponowany czynsz dzierżawny za obiekty przy Batorego 10 w Piotrkowie jest bardzo mały.
Ruszyła procedura związana z wydzierżawieniem obiektów przy ul. Batorego 10. Prezydent podpisał zarządzenie umożliwiające przeprowadzenie przetargu ustnego nieograniczonego.
Jesienią ogłoszony zostanie pierwszy przetarg na dzierżawę nieruchomości przy ulicy Batorego w Piotrkowie. Będzie to przetarg nieograniczony, a budynki dawnej Piotrcovii zostaną wydzierżawione na okres 28 lat.
Batorego 10: Pierwszy przetarg jesienią
Jesienią ogłoszony zostanie pierwszy przetarg na dzierżawę nieruchomości przy ulicy Batorego w Piotrkowie. Będzie to przetarg nieograniczony, a budynki dawnej Piotrcovii zostaną wydzierżawione na okres 28 lat.
Batorego 10 - fakty, ploty, anegdoty
Budynki przy ul. Batorego w Piotrkowie od lat budzą emocje. Nie zawsze były to emocje zdrowe. Nawet teraz, kiedy w końcu podjęto decyzję o tym, co się z nimi stanie, miasto obiegła plotka. Kolejna plotka, co jest zresztą dość charakterystyczne dla miejsca, w którym mieszkamy. "Kilka lat temu o budynki przy ulicy Batorego stoczono prawdziwą wojnę. Wtedy przegranym wydawał się być Atletyczny Klub Sportowy, a zwycięzcą Akademia Świętokrzyska.
Nieruchomość przy ulicy Batorego 10 w Piotrkowie, czyli budynki dawnego GKS Piotrcovia, zostaną wydzierżawione na okres 28 lat.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat