Artykuły do tagu: nieruchomości

Czy warto skorzystać ze skupu nieruchomości?
Skupy nieruchomości to coraz częściej spotykana działalność w dużych jak i mniejszych miejscowościach na mapie Polski. Na czym polega? W skupie nieruchomości możemy szybko i bezpiecznie sprzedać naszą nieruchomość, a co najważniejsze otrzymamy za nią gotówkę do ręki. Dla kogo więc przeznaczony jest skup?
Zakup mieszkania na wynajem
Zakup mieszkania na wynajem to sposób na uzyskiwanie niezłych przychodów. To inwestycja którą należy dobrze przemyśleć pod kątem lokalizacji, wyboru między mieszkaniem developerskim czy zakupu z rynku wtórnego.
Czy radni podniosą podatek od nieruchomości?
O blisko 4 procent ma wzrosnąć podatek od nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim. Decyzję w tej sprawie podejmą radni na jutrzejszej sesji. Urzędnicy swoją propozycję tłumaczą wciąż rosnącą inflacją.
Jak działa skup mieszkań?
Chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoje mieszkanie w Warszawie lub innym mieście Polski? Z pomocą może Ci przyjść profesjonalny skup mieszkań KupujemyM.pl. Jest to firma, która na co dzień zajmuje się tego typu transakcjami i zdobywa bardzo dobrze opinie wśród klientów.
Gdzie szukać nieruchomości w Piotrkowie?
Obecny ruch w nieruchomościach to prawdziwy boom. W roku 2020 deweloperzy oddali do użytku 222 tys. mieszkań, w 2021 może być jeszcze lepiej. Mieszkanie możemy kupić także w naszym regionie w tym w Piotrkowie.
Zielone serce Piotrkowa, bije już niemal w całości
Niełatwo dzisiaj o znalezienie okolicy, w której będzie można jednocześnie odpocząć i oddać się aktywnej rekreacji. Wielu z nas chciałoby swoją przyszłość związać z miejscem bezpiecznym, a zarazem takim, w którym będzie można żyć komfortowo. W Piotrkowie Trybunalskim to możliwe. Na wschodzie miasta, wiele osób zamieszkało już na osiedlu Zielona Aleja. Kompleks jest już niemal w pełni ukończony. Trwa jeszcze budowa ostatniego bloku, więc szansa na zamieszkanie w "zielonym sercu" Piotrkowa, wciąż jest realne.
Co wyróżnia dobre biuro nieruchomości online?
Mogłoby się wydawać, że wybór biura nieruchomości online to banalnie proste zadanie, jednak nie jest to prawdą. Bardzo ważne jest to, aby przedsiębiorstwo gwarantowało korzystne i uczciwe warunki współpracy. Transakcja kupna-sprzedaży musi zostać zrealizowana w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Jedno jest pewne - nie należy podejmować zbyt pochopnej decyzji. Warto jest zgromadzić oraz porównać kilka różnych ofert. Widomym jest, że pieniądze odgrywają bardzo ważną rolę, jednak należy uważać na kruczki w umowie, które mogą narazić na nadprogramowe koszty. Poniżej umieszczono zbiór praktycznych wskazówek.
Raport: ceny mieszkań wzrosły - w zależności od miasta - od 7 do 13 proc.
W ciągu roku ceny transakcyjne mieszkań na rynku wtórnym wzrosły od 7 do 13 proc., najwyższe wzrosty odnotowano w Gdańsku, Łodzi i Wrocławiu, najniższe w Warszawie - wynika z Barometru Metrohouse i Gold Finance. W dalszym ciągu duży jest udział zakupów w celach inwestycyjnych.
Kolejne rodziny z własnym
- Zaczynamy nowe życie – mówili lokatorzy odrestaurowanej kamienicy przy ul. Zamurowej 16, którzy w piątek (23 kwietnia) odebrali klucze do swoich mieszkań. Budynek przy ul. Zamurowej 16 to największa i jednocześnie ostatnia z kompleksu trzech odrestaurowywanych kamienic, w których urządzono mieszkania. Tym razem klucze do nowego „M” z rąk prezydenta Krzysztofa Chojniaka odebrało dziesięć rodzin.
Luksus w centrum Piotrkowa. Powstaje najnowocześniejszy budynek w mieście
Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, przestronne apartamenty czy recepcja w stylu hotelowym w budynku - to tylko część udogodnień, jakie będą cechować MODERNĘ, bo tak będzie się nazywał, obiekt który powstanie między ulicami Słowackiego i Belzacką w Piotrkowie Trybunalskim, nieopodal filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Jego twórcy podkreślają, że będzie to miejsce, jakiego w mieście dotąd nie było.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat