Advertisement

Artykuły do tagu: nieruchomości

Do kupienia działki nad Pilicą
Szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Chcesz zamieszkać w urokliwej okolicy? Trzy atrakcyjne nieruchomości położone nad Pilicą sprzedaje Urząd Miejski w Sulejowie.
Docenisz, gdy wycenisz – czy Polacy są niedoubezpieczeni?
Ceny na rynku mieszkaniowym rosną z miesiąca na miesiąc, dotyczy to zarówno wartości nieruchomości, jak i prac remontowo-budowlanych. Jednak w wielu przypadkach sumy ubezpieczeń na polisie mieszkania czy domu od lat pozostają bez zmian i już nie odpowiadają obecnemu poziomowi cen oraz kosztów. To zjawisko nazywane jest luką ubezpieczeniową, a firma Wiener postanowiła sprawdzić jak poważnym problemem dla Polaków jest niedoubezpieczenie majątku.
Szukasz mieszkania lub domu do wynajęcia? Sprawdź co powinieneś zwrócić uwagę
Ludzie szukają mieszkania z różnych powodów. Nie zawsze mają czas na poszukiwania i analizę rynku nieruchomości, ale są sprawy o których trzeba pamiętać. Mieszkania mogą mieć różne kształty, rozmiary i ustawienia. Znalezienie idealnego mieszkania polega w dużej mierze na określeniu swoich indywidualnych potrzeb i preferencji.
Najlepsze agencje nieruchomości w Polsce. Otodom ogłasza wyniki konkursu Lider Nieruchomości 2021
Wobec dynamicznych zmian, jakie zachodzą dziś na rynku nieruchomości w Polsce, potrzebujemy prawdziwych autorytetów i ekspertów. Nie zawsze jednak wiemy, kto się zalicza do ich grona i jak zidentyfikować najlepszych w branży. W piątek, 1 kwietnia, zostały ogłoszone wyniki tegorocznej edycji konkursu Lider Nieruchomości Otodom, który wyłania najlepszą agencję nieruchomości w Polsce i w każdym z województw. To właśnie pośrednicy nieruchomości wyznaczają nowe standardy na rynku i inspirują innych przedstawicieli zawodu do inwestowania w najnowocześniejsze rozwiązania, zdobywanie nowych kompetencji i aktualizację wiedzy.
Łódź z dzieckiem – najlepsze dzielnice w Łodzi dla rodzin z dziećmi
Łódź to miasto prężnie rozwijające się, również pod względem nowo powstających inwestycji mieszkaniowych. Część z nich stanowi doskonałe miejsce do życia dla rodzin z dziećmi. Zatem zobaczmy, gdzie zamieszkać z dzieckiem w Łodzi!
Szukasz działki budowlanej pod dom? To musisz wiedzieć przed zakupem posesji!
Jeżeli czeka Cię zakup działki budowlanej pod dom, swój wybór powinieneś niezwykle starannie przemyśleć. Dostęp do mediów, wielkość czy stan prawny posesji będą bowiem wpływać na możliwość doboru projektu domu, jak również sam koszt realizacji inwestycji. O czym warto wiedzieć przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej kupna nieruchomości gruntowej?
Czy warto skorzystać ze skupu nieruchomości?
Skupy nieruchomości to coraz częściej spotykana działalność w dużych jak i mniejszych miejscowościach na mapie Polski. Na czym polega? W skupie nieruchomości możemy szybko i bezpiecznie sprzedać naszą nieruchomość, a co najważniejsze otrzymamy za nią gotówkę do ręki. Dla kogo więc przeznaczony jest skup?
Zakup mieszkania na wynajem
Zakup mieszkania na wynajem to sposób na uzyskiwanie niezłych przychodów. To inwestycja którą należy dobrze przemyśleć pod kątem lokalizacji, wyboru między mieszkaniem developerskim czy zakupu z rynku wtórnego.
Czy radni podniosą podatek od nieruchomości?
O blisko 4 procent ma wzrosnąć podatek od nieruchomości w Piotrkowie Trybunalskim. Decyzję w tej sprawie podejmą radni na jutrzejszej sesji. Urzędnicy swoją propozycję tłumaczą wciąż rosnącą inflacją.
Jak działa skup mieszkań?
Chcesz szybko i bezproblemowo sprzedać swoje mieszkanie w Warszawie lub innym mieście Polski? Z pomocą może Ci przyjść profesjonalny skup mieszkań KupujemyM.pl. Jest to firma, która na co dzień zajmuje się tego typu transakcjami i zdobywa bardzo dobrze opinie wśród klientów.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat