Advertisement

Artykuły do tagu: SpółdzielniaMieszkaniowa

Chcą zlicytować mieszkanie zbieracza
Od kilkunastu lat składuje odpady w mieszkaniu i piwnicy. Smród i robactwo w bloku to norma. Sąsiedzi się go boją, spółdzielnia mieszkaniowa jest bezradna. Kiedy w mieszkaniach znów pojawiły się karaluchy, lokatorzy powiedzieli dość. W sprawie zbieracza z osiedla Jagiellońska zorganizowano spotkanie z udziałem władz miasta, służb mundurowych, sanepidu i przedstawicieli Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Sprzedają mięso, a nie mają dostępu do bieżącej wody
Jedna z piotrkowskich masarni, właściciel czterech sklepów na terenie miasta, od dłuższego czasu sprzedaje mięso, choć w swoich lokalach nie posiada dostępu do bieżącej wody. Sanepid nałożył na właściciela mandaty i zakazał handlu. Ponieważ przedsiębiorca nadal prowadzi sprzedaż mięsa, sprawa trafiła do sądu.
Papryczki odbiły się czkawką
Miał upamiętniać odbywające się marcu 2017 roku Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, okazuje się, że nie powstanie w ogóle. Chodzi o mural, która miał się pojawić na ścianie jednej z piotrkowskich kamienic.
Zbiera śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią dość!
Śpi w piwnicy, choć na IV piętrze bloku przy ul. Batorego ma mieszkanie. Trudno jednak z lokalu korzystać, skoro zawalone jest śmieciami. Gaz i prąd ma odcięte, bo z nich nie korzysta. Teraz zaczął zbierać śmieci w piwnicy. Sąsiedzi mówią, że tam załatwia nawet potrzeby fizjologiczne. Mówią też, że na zbieracza z Batorego nie ma mocnych.
Nowy prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ma nowego prezesa. Rada Nadzorcza w drodze konkursu wyłoniła na to stanowisko Marka Potrzebowskiego.
19.07.2014 09:08
Pożegnanie ze zsypem
Wpadały tam różne rzeczy. Śmieci przede wszystkim, ale był i wózek dziecięcy, i zupa lana prosto z garnka. Wpadł tam także człowiek. Niestety, nie przeżył.
16.07.2014 06:22
Pożegnanie ze zsypem
Wpadały tam różne rzeczy. Śmieci przede wszystkim, ale był i wózek dziecięcy, i zupa lana prosto z garnka. Wpadł tam także człowiek. Niestety, nie przeżył.
Wybrano nową Radę Nadzorczą, uchwalono absolutorium, zatwierdzono likwidację zsypów w wieżowcach - w Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie odbyło się walne zgromadzenie.
„Nie jesteśmy buntownikami!” Konflikt w Spółdzielni trwa
Kilkaset osób przyszło w poniedziałek na spotkanie członków Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Słowackiego w Piotrkowie. Organizatorzy nie zostawili suchej nitki na Zarządzie Spółdzielni.
Opłaty za śmieci przyjmie spółdzielnia
Władze spółdzielni choć nadal są w sporze o kompetencje z Urzędem Miasta zdecydowały o doraźnym zbieraniu opłaty za wywóz śmieci. - Robimy to dla dobra mieszkańców - mówi Włodzimierz Rochala, prezes Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat