Advertisement

Artykuły do tagu: Batman

Tajemnice Dumbledore'a wchodzą do kin
Są filmy, na które czeka się z niecierpliwością. Jednym z nich jeszcze do niedawna był Batman, a w tym tygodniu są to kolejne przygody bohaterów cyklu "Fantastyczne zwierzęta". A co jeszcze warto zobaczyć na dużym ekranie?
Co wypada, a co
Najbliższy tydzień przynosi kolejne nowości filmowe. Dla widzów dorosłych to horror "Bunkier strachu", a dla młodego widza nowa animowana historia - przygody czerwonej pandy. Nadal też na dużym ekranie będą wyświetlane najnowsze przygody Człowieka Nietoperza, czyli Batmana. Jednak przejdźmy do szczegółów.
Nowy Batman wchodzi na ekrany kin
Na kolejną ekranizację przygód człowieka nietoperza, jego fani czekali z niecierpliwością. W ten weekend film będzie miał swoją premierę w piotrkowskim kinie Helios. A co poza tym? Poza tym na ekranach pojawi się nowy polski film "Sonata", film o objawieniach "Cud Guadalupe" oraz kierowany do najmłodszych "Ups 2: Bunt na arce". W najbliższym czasie w Piotrkowie będą się też odbywały specjalne pokazy filmów dla dzieci z dubbingiem ukraińskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat