Advertisement

Artykuły do tagu: Barber

12.08.2022 08:15
Komu pasuje broda?
Posiadanie brody to oczywiście wybór osobisty każdego mężczyzny. Ogólnie rzecz biorąc broda to bardziej styl życia niż moda. Oczywiście można podkreślić, że pierwsza starożytna cywilizacja gustowała w brodach. Sumerowie podchodzili do pielęgnacji brody z ogromną troską. Starożytne zabytki z czasów Sumerów wyraźnie pokazują, że broda była niezwykle ważnym elementem. Była symbolem nie tylko honoru, ale i waleczności. Symbolizowała męską siłę. Pozbawienie kogoś brody było jednoznaczne z hańbą. Mogło to się przytrafić mężczyznom, których traktowano jako jeńców lub niewolników. Podejście do brody zmieniało się na przestrzeni dziejów. Współcześnie broda wyróżnia mężczyznę z tłumu i obrazuje jego podejście do życia — kojarzy się z silnym i pewnym siebie mężczyzną. Sprawdź, komu pasuje broda.
Moda na zadbany zarost nadal trwa
Panowie z Piotrkowa Trybunalskiego nadal kochają zapuszczanie zarostu. Zadbane wąsy i brody wciąż cieszą się dużą popularnością. Jakie jeszcze zabiegi pielęgnacyjne zaczynają stosować panowie? Sprawdziliśmy to u Natalii Gączarek, właścicielki salonu Barbernia.
29.01.2022 14:15
Barberzy grają z WOŚP
Już na dzień przed 30. finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do puszek trafiły pierwsze datki. W taki sposób w coroczną akcję włączyli się barberzy z piotrkowskiego salonu "Warsztat", którzy już od kilku lat przeznaczają na rzecz Orkiestry swój całodzienny utarg.
Panowie zapuszczają brody, a panie robią... tatuaże
Moda na brody objawiła się u panów już dobrych kilka lat temu, ale wcale nie słabnie. Wręcz przeciwnie - brodaczy przybywa. A w ostatnich miesiącach bardzo wyraźnie było widać, że przybywa też osób posiadających tatuaże. Krótkie rękawy, krótkie spodenki czy spódniczki pozwoliły podziwiać wiele wzorów. Jak zatem mają się salony tatuażu i salony dla brodaczy? Czy fakt, że przybywa ich nie tylko w Piotrkowie oznacza, że możemy mówić o modzie na ozdabianie swojego ciała i modzie na zadbany zarost?
Męska stylizacja brody - co warto wiedzieć?
Gładka skóra, kilkudniowy zarost, czy dokładnie wystylizowana broda? Mężczyźni mogą stale zmieniać swój wizerunek poprzez odpowiednią stylizację zarostu. Jak się do tego zabrać? Co powinniśmy wiedzieć, nim chwycimy maszynkę w dłoń?
Barbermistrz w Piotrkowie
W minioną niedzielę na specjalne zaproszenie salonu Barber Shop by Edyta mogliśmy gościć w Piotrkowie wicemistrza świata i wicemistrza Polski w barberingu - Damiana Zakrzewskiego.
Wielkie otwarcie Barber Shop By Edyta
W środę 30.01 w godzinach 8:00-20:00 zapraszamy na wielkie otwarcie Barber Shop By Edyta w Piotrkowie przy ul. Belzackiej 67.
Barber shop – miejsce dla mężczyzn z klasą
Przechadzając się w ostatnich latach po polskich ulicach, coraz częściej na witrynach można zauważyć szyldy z nazwą „barber shop”. Z nazwą, która jeszcze kilka lat temu była w naszym kraju nieobecna. Co to jest barber shop i na czym polega fenomen tego miejsca, postanowiliśmy dowiedzieć się, odwiedzając ekipę piotrkowskiego Barber Shop by Edyta, mieszczącego się przy ul. Belzackiej 67.
Pierwszy barber shop w Piotrkowie już otwarty
Podobno są już niemodne. Jedni piszą, że już od trzech lat, inni, że od dwóch, jeszcze inni twierdzą, że moda na brody minęła dopiero sezon temu. No właśnie – "podobno" jest tutaj kluczowe. Bo jak właściwie wytłumaczyć to, że na ulicach miast w całej Polsce można spotkać coraz więcej brodaczy? Najłatwiej po prostu przyznać: moda na zadbany, elegancki zarost nie minęła. Przeciwnie: ma się doskonale!
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat