Piotrkowianka, Ada Sztajerowska zdobyła w niedzielę tytuł Miss Polski 2013.
Jak powstają bombki, jak są dekorowane, jakich technik używa się podczas ich malowania - tego w piątek (6 grudnia) dowiedzieli się uczestnicy wycieczki do piotrkowskiej fabryki bombek Szkło-Decor.
Z boisk "Orlika" przy ulicy Wysokiej 28/38 w Piotrkowie będzie można skorzystać także zimą.
12,6% taka była stopa bezrobocia w Piotrkowie na koniec września. To dużo, ale mniej niż w całym kraju (13%), mniej niż w województwie (13,7%) i mniej niż w naszym powiecie (12,9%).
Kolorowe i pyszne torty, występy, prezenty - to wszystko czekało na uczestników uroczystości, która odbyła się w Niepublicznym Przedszkolu im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Piotrkowie. Przedszkolaki i goście świętowali 12. urodziny przedszkola.
Dzisiaj o 16 kończy się głosowanie "Twój Kandydat na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego".
W najbliższą niedzielę (24 listopada) odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Kleszczów.
Czy posłanka Elżbieta Radziszewska pomówiła księdza Bochyńskiego? - to zbada warszawska prokuratura.
Czy wkrótce mieszkańcy Bogdanowa, Mąkolic, Piekar, Woźnik będą mieli problem z dotarciem do Piotrkowa czy chociażby do mieszczącej się w Gomulinie przychodni zdrowia? Wszystko na to wskazuje, w związku z tym zwrócili się z apelem o pomoc do władz gminy. Tylko czy ten problem da się szybko rozwiązać?
Nie tylko w piłkę nożną będzie można pograć na wielofunkcyjnym boisku, które powstanie przy Zespole Szkolno- Gimnazjalnym nr 7. Zaplanowano miejsce do pchnięcia kulą, będzie też lekkoatletyczna bieżnia.