Artykuły do tagu: Agnieszka Osiecka

Jam Session i koncert zespołu Light Band z tekstami Agnieszki Osieckiej w mediatece
To było wyjątkowe czwartkowe (27.06.2024) popołudnie w piotrkowskiej mediatece. Wydarzenie rozpoczęły warsztaty umuzykalniające dla dzieci. Muzyczny Jam Session - scena otwarta oraz koncert zespołu Light Band z tekstami Agnieszki Osieckiej zwieńczyły ostatnie, trzecie spotkanie z cyklu "Koncert w Bibliotece?".
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza na koncert "Bo życie to bal jest nad bale", poświęcony twórczości Agnieszki Osieckiej w aranżacji Agnieszki Nastarowicz (wokal), Przemaka Kowalskiego (gitara elektro-klasyczna, gitara basowa) i Krzysztofa Śliwińskiego (saksofon, klarnet, piano). Wydarzenie już w najbliższy piątek (28.06.2024).
Konkurs twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy
I Konkurs Twórczości Agnieszki Osieckiej w Grabicy już za nami. Uczestnicy podzieleni na trzy kategorie wiekowe zmagali się na scenie Gminnego Centrum Kultury w Grabicy z utworami napisanymi przez polską poetkę i autorkę wielu niezapomnianych piosenek.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat