Artykuły do tagu: ACTA

ACTA 2 przyjęta przez PE
Parlament Europejski podczas kolejnej sesji w Strasburgu przyjął zmienione stanowisko negocjacyjne w sprawie przepisów dotyczących praw autorskich, chroniące małe firmy i wolność słowa. Za głosowało 438 posłów, 226 było przeciw, a 39 wstrzymało się od głosu.
Targowoja Płoszczad, czyli 100 lat temu na placu Niepodległości
Przez ponad trzydzieści lat stanowiły handlowo-kupieckie serce miasta. Dziś nie pozostał po nich nawet najmniejszy ślad. Usytuowane w samym centrum Piotrkowa, nieopodal Starego Miasta, na tle murowanych kamienic wyróżniały się charakterystyczną drewnianą zabudową...
Piotrków przeciw ACTA – nielegalna manifestacja
Grupka młodzieży z Piotrkowa i okolic postanowiła przyłączyć się do manifestacji przeciw ACTA. W piątek po południu z kilkoma transparentami wyrażali swoje niezadowolenie przed piotrkowskim magistratem. Na miejsce przyjechała policja. Zgromadzeni nie mieli pozwolenia na manifestację.
W regionie już protestowali. Piotrków się szykuje
Kilkaset osób zebrało się wczoraj przed Urzędem Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, żeby manifestować przeciw ACTA.
800 osób zapowiedziało swój udział w proteście przeciwko podpisaniu ACTA. Protest odbędzie się dziś (środa 25 stycznia) przed Urzędem Miasta w Tomaszowie Mazowieckim.
ACTA. Są powody do niepokoju?
Czy Piotrków obawia się nowej ustawy ACTA?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat