Artykuły do tagu: promile

4,5 promila i jazda zakończona w rowie
Blisko 4,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca, który wjechał do rowu przy ul. Moryca. Do zdarzenia doszło we wtorek (23.03) wieczorem. Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Pijana kobieta za kierownicą Mercedesa
39-letnia kobieta wsiadła za kierownicę Mercedesa, ale dzięki czujności innego kierowcy została zatrzymana. Jadący "wężykiem" samochód zauważył kierowca z Wrocławia. Obserwował zachowanie kierującej i wezwał policję. Kobieta zdążyła już zjechać z drogi. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.
06.05.2017 12:17
Akcja
Policjanci z piotrkowskiej drogówki skontrolowali podczas ostatniej akcji 166 kierowców. Należy podkreślić, że żaden samochód nie był prowadzony przez osobę znajdującą się pod wpływem alkoholu. - Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne alkomaty prowadzili działania, których celem było eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenia - czytamy na stronie KMP w Piotrkowie

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat