Artykuły do tagu: Zabawki

Jak wybierać zabawki edukacyjne? Pomysły na prezenty dla dzieci
Zabawki edukacyjne to zawsze dobry pomysł na prezent. Poza godzinami zabawy podarujesz dziecku także trening wielu umiejętności, które przydają się na co dzień. Jak wybierać zabawki edukacyjne, by prezent był trafiony?
Nagroda dzieci 2020 dla klocków Maxi Waffle firmy Marioinex
Konkurs „Zabawka Roku”, pomimo wyjątkowych okoliczności, odbył się już trzynasty raz. Ten prestiżowy plebiscyt pomaga wyróżnić najlepsze produkty stworzone z myślą o najmłodszych. W skład jury wchodzą liczne autorytety branży, a także kapituła maluchów. W tym roku firma Marioinex uzyskała wyróżnienie w kategorii „Nagroda dzieci”, za jeden ze swoich najbardziej charakterystycznych produktów – klocki Maxi Waffle.
Co można zrobić z kartonu? Zabawki z kartonu dla dzieci
Każdy rodzic wie, że dzieci szybko się nudzą i trudno nieustannie zapewniać im dobrą rozrywkę. Gdy zabawki już nie cieszą, a nuda doskwiera, warto sięgnąć po... kartony. Wszyscy wykorzystujemy w swoich domach kartonowe pudełka. Takie opakowania są przydatne w trakcie przeprowadzki i świetnie nadają się do przygotowywania przesyłek. Kartony możesz wykorzystać jednak do stworzenia wielu niesamowitych rzeczy. Są lekkie, dobrze się je rozcina i skleja, dzięki czemu z łatwością utworzysz z nich najróżniejsze konstrukcje. A co istotne, by to zrobić nie potrzebujesz szczególnych zdolności manualnych, wystarczy odrobina wyobraźni i kilka prostych pomysłów. Oto one:
Służba Więzienna znów niesie pomoc
W środę zawieźli 250 kg karmy dla zwierząt ze schroniska w Piotrkowie, a w czwartek sprawili niespodziankę dzieciom przebywającym w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka. Funkcjonariusze Służby Więziennej z Aresztu Śledczego w Piotrkowie nie ustają w niesieniu pomocy.
Najlepsze zabawki to kreatywne zabawki
Każde dziecko jest inne na swój sposób. Jedno dziecko ucieszy się z zabawek edukacyjnych i logicznych. A drugie bardziej zadowoli się z figurek, klocków, pojazdów oraz instrumentów muzycznych. Warto również każdemu dziecku nie zależnie od wieku kupować zabawki kreatywne.
Do 10 lat więzienia za włamanie i kradzież pluszaków
Łupem padły karty startowe SIM i... pluszowe zabawki. Piotrkowscy kryminalni zatrzymali 17-letniego chłopaka, który włamał się do oddziału pocztowego. Placówka poniosła straty o wartości 933 zł.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat