TERAZ3°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Dobra
reklama

Wieczór autorski Marii Paszyńskiej w Mediatece 800-lecia

K.Pietras
Karolina Pietras wt., 22 sierpnia 2023 09:32
Mediateka 800-lecia zaprasza na spotkanie z Marią Paszyńską, autorką  powieści obyczajowo-historycznych. Zaplanowano je na najbliższy piątek (25 sierpnia), na godzinę 18:00.
Zdjęcie
Autor: fot.: fragment okładki najnowszej powieści Marii Paszyńskiej

Pisarka - jak podkreślają organizatorzy wieczoru autorskiego - wnikliwe przygotowuje się do tworzenia każdej kolejnej książki, docierając do trudno dostępnych materiałów źródłowych. Szczególnie ważne są dla niej tematy społeczne,  dotyczące tolerancji, wielokulturowości i dialogu międzyreligijnego. 

Maria Paszyńska opowie o swojej twórczości i o tym, jak zaczęła się jej przygoda z pisarstwem. Spotkanie realizowane jest w ramach Programu „Niepodległa" i jest jednym z elementów projektu „Dwie dekady – Maestria międzywojnia" - informuje Agnieszka Kitowska z Działu Animacji piotrkowskiej książnicy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Maria Paszyńska / Spotkanie autorskie w Mediatece 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim

Podsumowanie

    Komentarze 0

    reklama

    Dla Ciebie

    3°C

    Pogoda

    Kontakt

    Radio