Znamy kolejnego kandydata na prezydenta Piotrkowa

Poniedziałek, 26 lutego 2024207
Kolejny komitet zaprezentował swojego kandydata na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Z ramienia KWW "Z sercem dla Piotrkowa" o fotel włodarza miasta powalczy Juliusz Wiernicki.

Ładuję galerię...

Oficjalna prezentacja kandydata KWW "Z sercem dla Piotrkowa" odbyła się podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, zorganizowanej w pobliżu wieży ciśnień.

Dziękuje za to, że cały komitet wybrał mnie jednogłośnie, abym mógł reprezentować mieszkańców w wyborach samorządowych jako kandydat na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Urodziłem się tutaj, mieszkam wraz z wspaniałą żoną. Od 8 lat prowadzę własną działalność gospodarczą i od wielu lat jestem czynny społecznie i charytatywnie, i właśnie dzięki temu uzyskałem przeświadczenie, że piotrkowianie to fantastycznie ludzie. W tej kampanii oraz mojej - mam nadzieję - przyszłej działalności samorządowej, będzie mi towarzyszyć hasło "Najważniejsi w Piotrkowie są mieszkańcy" - mówił podczas konferencji Juliusz Wiernicki, kandydat KWW "Z sercem dla Piotrkowa" na prezydenta miasta.

W czasie konferencji Juliusz Wiernicki zwrócił uwagę na sprawy związane z zarządzaniem miastem, poprawę infrastruktury miejskiej, bezpieczeństwo publiczne oraz sprawy związane z ekologią.

Nasz program w skrócie można określić trzema hasłami: więcej pieniędzy dla Piotrkowa, nowe i odważne inwestycje oraz ożywienie naszego miasta - wyjaśnia Juliusz Wiernicki.

Wiernicki chce postawić na rozwój gospodarczy miasta poprzez współpracę z przedsiębiorcami - zwłaszcza tymi prowadzącymi małe firmy, walkę o środki zewnętrzne dla miejskich inwestycji, dialog społeczny z mieszkańcami, wspieranie oddolnych inicjatyw, edukację na wysokim poziomie, rozwój infrastruktury oraz nowoczesne rozwiązania m.in. w inwestycje w zielone technologie. Jak podkreśla Piotrków potrzebuje odważnych decyzji i współpracy wielu środowisk, aby zahamować spadek liczby mieszkańców.

 

O swoich pomysłach i programie kandydat KWW Z sercem dla Piotrkowa będzie rozmawiał  z mieszkańcami podczas specjalnych spotkań, które są planowane w całym Piotrkowie. Towarzyszyć mu będą kandydaci na radnych z danego okręgu. Juliusz Wiernicki jest także "jedynką" KWW "Z sercem dla Piotrkowa" w wyborach do Rady Miasta w okręgu nr 3.

 

Z kolei w 2023 roku startował w wyborach parlamentarnych z ramienia Koalicji Obywatelskiej. W okręgu nr 10 zdobył 1370 głosów, jednak mandatu do Sejmu nie uzyskał.

POLECAMY


Zainteresował temat?

7

9


Komentarze (207)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dor. ~dor. (Gość)07.03.2024 12:27

Płaszczyk na Panu tylko zgrabny a reszta, reszty nie ma.

21


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.03.2024 20:33

Piszecie, że zmieniał partie, ale to przecież młody człowiek i ma prawo szukać. Powiem prawdę, że nie słyszałem o nim wcześniej i myślę, że wiele osób go nie zna, jednak dobrze byłoby może dać mu szansę? Wyboru za dużego nie ma, a zmiany konieczne.

30


rozkracz ~rozkracz (Gość)27.02.2024 09:53

Zdjęcie 26 czy to nie były dyr szpitala naszego? Wybory to pozory, jaka władza odda swoje być czy nie być w ręcę niezadowolonego ludu.

101


szach mat ~szach mat (Gość)27.02.2024 21:38

Głosujesz na Julka, wyskakuje niechciany przez mieszkańców Krzysztof. Tego chcecie?

104


go?ć_gosc13 ~go?ć_gosc13 (Gość)08.03.2024 21:21

Z pe owcami nigdy

12


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)05.03.2024 13:22

Dokładnie chyba kasy brak na życie w dobrobycie

40


piotrkowkkk ~piotrkowkkk (Gość)26.02.2024 21:39

Super! Miałam okazję zamienić parę słów z Panem Juliuszem. Kultura osobista, zaangażowanie i plany na wysokim poziomie. Jestem bardzo szczęśliwa że znalazła się młoda, ambitna osoba która interesuje los naszego miasta. Panie Juliuszu, ma Pan głosy od całej mojej rodziny - pozdrawiam!

712


UrzędnikPiotrkow ~UrzędnikPiotrkow (Gość)27.02.2024 13:28

Kandydat dzisiaj od rana częstował mieszkańców rogalikami, ale na pytanie czy mam na niego zagłosować powiedział, że tylko zachęca do pójścia na wybory.
Widać, że chce wyjść do ludzi. Bardzo dobrze

83


goœć_grzegorz ~goœć_grzegorz (Gość)26.02.2024 22:12

Fajny, młody, z werwą. Juliusz, masz mój głos i mojej rodziny :>

48


Wiezacisnien ~Wiezacisnien (Gość)28.02.2024 23:51

Ja cie nie mogę Chojniak wystawił swojego kandydata na prezydenta

104


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat