Advertisement

Zgłosił się na policję, nie wiedząc, że jest poszukiwany

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 05 czerwca 20234
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi, który nie wiedząc, że jest poszukiwany zgłosił się do bełchatowskiej komendy policji. Mężczyzna został namierzony przez dzielnicowych. Zatrzymany odpowie między innymi za posiadanie narkotyków, które funkcjonariusze znaleźli w jego samochodzie. Obecnie przebywa już w areszcie.
fot.: KPP w Bełchatowie fot.: KPP w Bełchatowie

Bełchatowscy dzielnicowi wpadli na trop 31-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Bełchatowie do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzny nie było w miejscu jego zamieszkania. Dzielnicowi sprawdzając różne informacje o miejscu jego pobytu namierzyli numer telefonu bełchatowianina.

Mężczyzna, na wezwanie dzielnicowych, w bełchatowskiej komendzie stawił się wieczorem 1 czerwca. Był bardzo zdziwiony, że jest poszukiwany za wcześniejszy konflikt z prawem. Dzielnicowi wiedzieli też, że 31-latek był już notowany za narkotykowy proceder. Mając podejrzenie, że i tym razem może mieć coś na sumieniu, postanowili skontrolować również jego samochód. Zatrzymany w czasie rozmowy z policjantami twierdził, że nie posiada żadnych narkotyków. Szybko jednak okazało się, że nie mówi prawdy. Po przeszukaniu dzielnicowi znaleźli w jego seacie ponad 12 gramów środków zakazanych - mówi nadkom. Iwona Kaszewska, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

 

Śledczy przedstawili podejrzanemu zarzut. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Najbliższe kilkanaście miesięcy poszukiwany mężczyzna spędzi za kratami.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_dariusz ~go?ć_dariusz (Gość)05.06.2023 10:38

A skąd mógł wiedzieć że jest poszukiwany?

42


go?ć_teresa ~go?ć_teresa (Gość)06.06.2023 06:15

Wypuśćta go.Sam się zgłosił więc jest git.

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat