Advertisement

Zderzenie osobówek. Jedna osoba trafiła do szpitala

PolicjaOpoczno Niedziela, 13 listopada 20223
Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 listopada w godzinach wieczornych na DK 48. Ulica Główna w miejscowości Poświętne była częściowo zablokowana.

fot.:KPP Opoczno

 

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 55-letni kierowca opla astra, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z 40-letnim kierującym mazdą. Pasażerka mazdy trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wprowadzili ruch wahadłowy.

 

Policjanci apelują o ostrożność. Szybko zapadający zmrok, mgły i mokra, często pokryta liśćmi, a przy tym śliska jezdnia to czynniki utrudniające kierowcom jazdę. Pamiętajmy, że zarówno kierowcy, jak i piesi mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

brak kultury ~brak kultury (Gość)13.11.2022 17:56

Ogólnie wychodzi brak kultury, bo gdyby młodszy ustąpił starszemu, takie są przecież przyjęte zasady, to by nie doszło do tego wypadku, a tak to bęc.

31


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)14.11.2022 00:03

Przy każdej okazji "wypadkowej"policja apeluje o ostrożną jazdę, a jest to wołanie na puszczy. Normalni ludzie nie muszą słuchać, tych apeli, bo wiedzą, jak powinni jeździć,aby uchronić przed nieszczęściem siebie i innych użytkowników dróg. Reasumując uważam,że te apele są zbędne, a zamiast nich karać bez litości najwyższymi karami bandziorów drogowych ile wlezie.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat