Zderzenie osobówek. Jedna osoba trafiła do szpitala

PolicjaOpoczno Niedziela, 13 listopada 20223
Do zdarzenia doszło w sobotę, 12 listopada w godzinach wieczornych na DK 48. Ulica Główna w miejscowości Poświętne była częściowo zablokowana.

fot.:KPP Opoczno

 

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu policjanci, 55-letni kierowca opla astra, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z 40-letnim kierującym mazdą. Pasażerka mazdy trafiła do szpitala. Funkcjonariusze wprowadzili ruch wahadłowy.

 

Policjanci apelują o ostrożność. Szybko zapadający zmrok, mgły i mokra, często pokryta liśćmi, a przy tym śliska jezdnia to czynniki utrudniające kierowcom jazdę. Pamiętajmy, że zarówno kierowcy, jak i piesi mają wpływ na bezpieczeństwo na drodze. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

brak kultury ~brak kultury (Gość)13.11.2022 17:56

Ogólnie wychodzi brak kultury, bo gdyby młodszy ustąpił starszemu, takie są przecież przyjęte zasady, to by nie doszło do tego wypadku, a tak to bęc.

31


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)14.11.2022 00:03

Przy każdej okazji "wypadkowej"policja apeluje o ostrożną jazdę, a jest to wołanie na puszczy. Normalni ludzie nie muszą słuchać, tych apeli, bo wiedzą, jak powinni jeździć,aby uchronić przed nieszczęściem siebie i innych użytkowników dróg. Reasumując uważam,że te apele są zbędne, a zamiast nich karać bez litości najwyższymi karami bandziorów drogowych ile wlezie.

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat