Advertisement

Zaśpiewali dla pokoju

ePiotrkow Piątek, 17 czerwca 20221
Koncert Chwały i Pokoju to wydarzenie, które z okazji Bożego Ciała odbyło się w Centrum Idei ku Demokracji. Koncert był połączony z modlitwą o pokój na świecie.

Ładuję galerię...

Wydarzenie nawiązywało do sytuacji międzynarodowej i wojny na Ukrainie. W trakcie koncertu modlono się o pokój u naszych wschodnich sąsiadów. Także dobór wykonawców nie był przypadkowy. Na scenie pojawili się artyści ukraińskiego zespołu LeonVoci. Wykonawcy znani są m.in. z występów w programie "Mam Talent". 

 

 

 

Kolejna część koncertu była połączona z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą z uwielbieniem. Tę część poprowadził zespół Syjon. Intencją wspólnego czuwania było ustanie wojny i pokój w Ukrainie oraz na całym świecie.

 


Zainteresował temat?

1

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ooooo ~ooooo (Gość)17.06.2022 21:02

No, no, syjon.

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat