Advertisement
artykuł partnerski

Zapraszamy do Kina PIKSEL na film "Wiek Adaline"

Poniedziałek, 30 stycznia 2023
Film "Wiek Adaline" reż. Lee Toland Krieger. Seans 11 lutego (sobota), o godz. 17:00.
Zapraszamy do Kina PIKSEL na film

Urodzona na początku XX wieku, piękna Adaline, jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość, zrozumiała, że wszyscy, których kocha, będą marnieć i umierać na jej oczach. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której chce wyrzec się nieśmiertelności. Ale czy to możliwe? (adapter.pl)

 

W ramach przedsięwzięcia grantowego „Zmysłowisko", od stycznia do maja raz w miesiącu w Kinie PIKSEL wyświetlany będzie film dla osób ze szczególnymi potrzebami. Film z audiodeskrypcją i napisami.

 

Wstęp za okazaniem bezpłatnej wejściówki (do odebrania w Mediatece oraz Filii nr 1).

 

Środki na realizację zadania pozyskane zostały z projektu „Kultura bez barier”, realizowanego przez PFRON w ramach Działania 4.3 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego z środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat