Advertisement

Zapraszają na zawody i do dobrej zabawy

Region Piątek, 09 czerwca 20230
Stado Ogierów w Bogusławicach ponownie zaprasza na dużą imprezę, której główną atrakcją będą sportowe emocje . W dniach między 9 a 11 czerwca w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Krajowe w WKKW. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda.
archiwum ePiotrkow.pl / fot.: pakwi archiwum ePiotrkow.pl / fot.: pakwi

Zawody rozpoczną się konkursem ujeżdżania i skoków. W niedzielę odbędzie się próba crossu która wyłoni zwycięzców. Uwieńczeniem zawodów będzie oficjalna dekoracja.

 

Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego (WKKW) adresowany jest do wszystkich uprawiających sport konny oraz zainteresowanych końmi i ich hodowlą.


Dodatkową atrakcją wydarzenia będzie możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie Stada, zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, zjeżdżalnia i zamek dmuchany i oprowadzanie na kucyku dla najmłodszych.

W czasie całej imprezy dostępny będzie dla gości bar serwujący posiłki domowe, zapiekanki i inne przekąski, napoje, desery lodowe oraz Food Truck z lodami, a także wata cukrowa, popcorn i gofry. W niedzielę odbędzie się otwarcie strefy Grill Bar, więc będzie można skosztować pysznych potraw z grilla - zachęcają organizatorzy. POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat