ZSP nr 4 w Piotrkowie otwiera drzwi dla wszystkich uczniów

Strefa FM Środa, 20 marca 20190
Fryzjerskie szaleństwo, degustacja własnoręcznie przygotowanych potraw i występy artystyczne to tylko część atrakcji, które w środę przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie z okazji dni otwartych.

Ładuję galerię...

- Zaprosiliśmy młodzież, by zapoznała się z naszą ofertą edukacyjną. Otwarte są wszystkie sale, m.in. fryzjerska, spedytorska, językowa, gastronomiczna. Dni otwarte to zasługa przede wszystkim samorządu uczniowskiego, który oczywiście jest kontrolowany przez nauczycieli. Musze przyznać, że nasi uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością. Mają dużo pomysłów, czasami trudnych do realizacji, ale staraliśmy się wdrożyć ich jak najwięcej. Wszyscy, którzy w środę nie mogli pojawić się w naszej szkole, oczywiście mogą to zrobić w inny dzień - powiedziała wicedyrektor ZSP nr 4 Małgorzata Zimna.

 

Goście ZSP nr 4 podczas dni otwartych mogli skorzystać z dość nietypowych atrakcji, jak np. farbowanie włosów. - Zajmujemy się blondami oraz kolorami "crazy", które są najmodniejsze w tym sezonie. Chodzi o różne odcienie niebieskiego, zielonego, czerwonego czy różu. Wszystkie metamorfozy wykonują nasi uczniowie, oczywiście pod moim okiem - powiedziała Jolanta Pietrasik nauczyciel ZSP nr 4. - Muszę podkreślić, że dużą odwagą wykazują się chłopcy, którzy najbardziej eksperymentują.

 

Uczniowie chętnie włączyli się w organizację przedsięwzięcia, dzięki czemu w szkole od samego rana panowała bardzo pozytywna i rodzinna atmosfera. - Naprawdę przygotowaliśmy dużo atrakcji i konkursów. W naszej szkole zawsze jest ciekawie, więc mam nadzieję, że i tym razem nie zawiedliśmy - powiedział uczeń tej szkoły Krystian Nowak. - Chcieliśmy pochwalić się swoimi umiejętnościami. Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy np. pizzę w wielu smakach. Mam nadzieje, że w ZSP nr 4 poza tym, że jest wesoło, to i bardzo smacznie - dodał Szymon Zawadzki.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat