Wypadek autobusu pracowniczego. Nie żyje kierowca

Policja KMP PiotrkówRegion Środa, 23 czerwca 202118
Przed godziną 16:00 doszło do groźnego wypadku z udziałem autobusu przewożącego pracowników w miejscowości Parzniewice (gm. Wola Krzysztoporska). Na miejscu interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale kierowcy nie udało się uratować.
fot. KSRG OSP Wola Krzysztoporska fot. KSRG OSP Wola Krzysztoporska

Jak informuje Dagmara Mościńska z biura prasowego piotrkowskiej KMP, autobus poruszał się od Bełchatowa w stronę Piotrkowa i z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w ogrodzenie oraz drewnianą wiatę. 

 

Z pojazdu udało się wydostać wszystkim pasażerom, z których większość nie odniosła obrażeń i opuściła miejsce zdarzenia. Kilkoro miało jeszce zostać przebadanych na miejscu. 

 

Niestety nieprzytomny był kierowca autobusu. Na miejscu wylądował śmigłowiec LPR, a ratownicy na miejscu przystąpili do reanimacji mężczyzny - niestety nie udało się go uratować i kierowca zmarł. Nie da się póki co jednoznacznie powiedzieć, czy jego stan był spowodowany obrażeniami po zderzeniu, czy utrata przytomności nastąpiła wcześniej. 

 

Będziemy informować o dalszych ustaleniach w sprawie. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.06.2021 19:59

Pytanie gdzie była drogówka???

119


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.06.2021 21:33

Gdzie mieszka kierowca?

113


Piotrkowianin Piotrkowianinranga23.06.2021 17:58

"W wyniku zderzenia kierowca pojazdu został zakleszczony w kabinie. Na miejscu był LPR, niestety, mimo długiej reanimacji 67-kierowca zmarł."

86


Driver ~Driver (Gość)23.06.2021 19:58

Kierowca prawie 70 lat. Po 40 roku życia powinny być obowiązkowe badania dla kierowców co rok

634


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat