Wakacyjny teatrzyk w MOK

Strefa FM Wtorek, 25 sierpnia 20152
Na dziedzińcu Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie odbyło się we wtorek przedstawienie "Zamieszanie w kurzostanie".

Ładuję galerię...

- Na scenie wystąpił teatr "Psikus z Łodzi". To bardzo przyjemna, lekka forma dla dzieci, taka bajeczka, przy której dzieci dobrze się bawiły - mówi Ewa Pluta, instruktor z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

 

Był to ósmy i ostatni - z racji kończących się wakacji - realizowany w ramach wakacyjnego teatrzyku dla dzieci spektakl w tym roku. Zapytana o zainteresowanie wszystkimi formami aktywności dedykowanymi dzieciom, instruktorka odpowiedziała: - Spektakle cieszyły się ogromną popularnością, bilety sprzedawały się bardzo szybko, a dziedziniec wypełniał się dziećmi. Co ważne, zadowolonymi dziećmi. Mamy nadzieję, że wszystkim podobała się nasza propozycja.

 

Cykl "Wakacyjny teatrzyk" odbywał się w każdy wtorek, począwszy od 7 lipca.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Bola ~Bola (Gość)25.08.2015 21:22

Czemu nie w amfiteatrze!!!!!

00


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)25.08.2015 19:17

Widzę,że coś co na siłe próbuje nazywać się telewizją też było.

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat