Advertisement

W sobotę bawimy się w Woli

ePiotrkowRegion Środa, 25 maja 202234276
Już w najbliższą sobotę, 28 maja odbędzie się Święto Gminy Wola Krzysztoporska. Przez cały dzień zaplanowano wiele atrakcji dla dużych i małych. Nie zabraknie także koncertów, a gwiazdą wieczoru będzie Miły Pan.
Fot. pakwi Fot. pakwi

Imprezę zaplanowano na boisku przy ul. Cmentarnej w Woli Krzysztoporskiej. Organizatorzy przygotowali wiele zabaw i atrakcji dla najmłodszych, zmagań sportowych oraz imprez towarzyszący. Od rana odbędą się m.in. zawody wędkarskiej, konkurs siłacza oraz turnieje piłki nożnej i siatkówki plażowej. 

 

Na scenie pojawi się m.in. Tatiana Kopala, finalistka The Voice Kids. Będą występy kapeli „Spod Dębu” oraz zespołów: Soleo i B.R.O.

Gwiazdą wieczoru będzie Miły Pan, którego występ ma się rozpocząć o godz. 21:00. Po jego występie odbędzie się jeszcze dyskoteka pod gwiazdami.

 


Zainteresował temat?

2

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga25.05.2022 22:11

Cytuję:
W sobotę bawimy się w Woli


Wypadałoby napisać w jakiej Woli.

31


Wolak ~Wolak (Gość)25.05.2022 10:17

Czy Miły Pan , to Pan Wójt?.

62


Bunia ~Bunia (Gość)25.05.2022 12:30

Wolę fakiry

13


Moniś ~Moniś (Gość)25.05.2022 11:17

A w Piotrkowie mamy galerię

20


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat