Advertisement

Uczeń Budowlanki finalistą ogólnopolskiej olimpiady branżowej

ePiotrkow Wtorek, 01 czerwca 202132854
Wojciech Chodorowski z klasy III technikum geodezyjnego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie został finalistą XLIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Kwalifikację do finału uzyskał podczas międzyszkolnej rywalizacji w Rzeszowie.
fot. ZSPPOW nr 3 fot. ZSPPOW nr 3

W dniach 27-29 maja w Rzeszowie nastąpiło rozstrzygnięcie międzyszkolnego etapu olimpiady. W wyniku rywalizacji drużynowej i indywidualnej uczeń Budowlanki - Wojciech Chodorowski zakwalifikował się do finału centralnego. - Zadania konkursowe obejmowały wiedzę praktyczną i teoretyczną wykraczającą poza program nauczania. Szczególnie ciekawym zadaniem było porównanie obliczeń pola powierzchni na elipsojdzie obrotowej z polem na płaszczyźnie - mówi finalista.

 

Olimpiada przebiegała w trzech etapach. W październiku 2020 roku do zawodów przystąpiło ponad 70 szkół z całej Polski, z których wyłoniono 25 zespołów do etapu międzyszkolnego.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.12.2021 16:20

Panowie uczący geodezji w Budowlance są najlepsi w swoim fachu. Nie uczą głupich formułek tylko jak poradzić sobie w życiu. Pozdrawiam

00


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)01.06.2021 10:09

Gratulacje.

40


knh ~knh (Gość)01.06.2021 09:41

jeszcze tylko WF należy poprawić ,nie wystarczy piłkę dać dzieciakom ,w obecnym czasie gimnastyka dla całego ciała szczególnie potrzebna , a dla finalisty i prowadzących wykładowców ogromny szacunek i gratulacje

50


antys. ~antys. (Gość)01.06.2021 09:39

Szczere gratulacje i uznanie.

60


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat