Trzy bramki Grzegorza Piechny

Strefa FM Niedziela, 08 kwietnia 20121
WOY Bukowiec Opoczyński nie pozostawił żadnych wątpliwości zespołowi Pogoni Zduńska Wola. Walczący o III ligę piłkarze z Bukowca rozbili rywala aż 7:0 (4:0). Po trzy bramki zdobyli superstrzelcy drużyny WOY-a: Grzegorz Piechna i Marcin Mirecki.

WOY przystępował do tego spotkania znając wyniki bezpośrednich rywali w walce o awans. W piątek WKS Wieluń tylko zremisował 0:0 z Pilicą Przedbórz. Jeszcze gorzej spisała się Lechia Tomaszów Mazowiecki, która przegrała w Paradyżu z miejscowym KS 2:1 (1:1). Piłkarze z Bukowca nie zamierzali tej okazji zmarnować i jej nie zmarnowali. Już do przerwy było 4:0. Gospodarze w drugiej połowie dołożyli jeszcze trzy trafienia i wygrali rekordowo – 7:0. Świąteczne jajko będzie więc wyjątkowo smakowało piłkarzom, działaczom i kibicom klubu z Bukowca Opoczyńskiego.

WOY Bukowiec Opoczyński – Pogoń Zduńska Wola 7:0 (4:0)
(Marcin Mirecki 19, 25, 80, Grzegorz Piechna 23, 34, 52, Michał Bańczyk 90)

Źródło: lodzkifutbol.pl