Advertisement

Tragiczny koniec poszukiwań zaginionego mężczyzny

Policja KMP PiotrkówRegion Piątek, 26 listopada 20210
Poszukiwania zaginionego Mirosława Andersa zakończyły się w piątek przed południem. Niestety ich finał był tragiczny. Ciało 42-letniego mieszkańca gm. Łęki Szlacheckie zostało odnalezione na podmokłych terenach w pobliżu Tomawy.
Tragiczny koniec poszukiwań zaginionego mężczyzny

 

Mirosław Anders zaginął w połowie września, a od tego czasu poszukiwania prowadzili policjanci, strażacy z PSP oraz ochotniczych straży, a także pracownicy Nadleśnictwa Piotrków.


42-latek z domu wyszedł 9 września o godzinie 22:00 i niedługo później był jeszcze widziany w Tomawie. Właśnie na bagnistym terenie w rejonie wspomnianej miejscowości 26 listopada z użyciem drona odnaleziono ciało zaginionego mężczyzny.


Nieznane są jeszcze przyczyny śmierci Mirosława Andersa. Obecnie sprawę bada prokuratura.

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat