Advertisement

Tragiczny finał poszukiwań zaginionego

PolicjaOpoczno Czwartek, 05 stycznia 20231
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do śmierci zaginionego mieszkańca gminy Drzewica. Ciało mężczyzny strażacy odnaleźli w rzece Drzewiczce.
Rzeka Drzewiczka, zdjęcie poglądowe / fot.: PG Rzeka Drzewiczka, zdjęcie poglądowe / fot.: PG

Opoczyńscy policjanci 3 stycznia 2022 roku przyjęli zgłoszenie dotyczące zaginięcia 61-letniego mieszkańca gminy Drzewica. Jak ustalono, mężczyzna 1 stycznia 2023 roku, wyszedł z domu i do chwili zgłoszenia zaginięcia, nie skontaktował się z najbliższymi. Funkcjonariusze ustalali okoliczności w jakich mężczyzna wyszedł z domu, ustalali świadków, przeczesywali pobliski teren. Niestety z uwagi na późne godziny wieczorne, akcja poszukiwawcza została zawieszona. Następnego dnia, od wczesnych godzin porannych, poszukiwania zaginionego zostały wznowione.  Do opoczyńskich policjantów dołączył przewodnik psa służbowego z Tomaszowa Mazowieckiego.

Policjanci przeczesywali wyznaczony teren. Około godziny 15.00, funkcjonariusze otrzymali informację, że nad brzegiem rzeki Drzewiczka, został odnaleziony porzucony rower. Jak się okazało należał on do zaginionego 61-latka. W tej sytuacji do pomocy w poszukiwaniach włączyli się strażacy. Zarówno z Państwowej jak i Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy przy użyciu łodzi poszukiwali mężczyzny w rzece. Policjanci przeczesywali linię brzegową oraz pobliską okolicę. Niestety około godziny 16.00, strażacy poinformowali o odnalezieniu ciała 61-latka - mówi asp. szt. Barbara Stępień z KPP w Opocznie.  

Policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności oraz przyczynę śmierci mężczyzny.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

enter ~enter (Gość)05.01.2023 15:46

Pan w wieku 61 lat, zestawiony sam sobie. Za młody aby mieć emeryturę i za stary dla każdego pracodawcy. W takim wieku są również różne choroby, za co kupić? Niewiele potrzeba czasu aby depresja rozwinęła się w takich okolicznościach. Dookoła pełno urzędów i różnych służb a pomocy chociaż mentalnej nie udzielił nikt. Nawet już statystyk dotyczących samobójstw nie podają, ponieważ nastąpił gwałtowny wzrost.
Kolejna ofiara korporacji o nazwie Polska, zarejestrowanej na Wall Street w Nowym Jorku.

181


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat