Advertisement

Tragiczna sobota na Słoku

Strefa FMBełchatów Niedziela, 01 maja 202252771
W sobotę, tuż przed godziną 17, na zalewie Słok w powiecie bełchatowskim najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego dwie osoby wpadły do wody i zaczęły tonąć. Jednej z nich nie udało się uratować.
fot. KP PSP w Bełchatowie fot. KP PSP w Bełchatowie

38-letnią kobietę na brzeg wyciągnęli świadkowie zdarzenia i wraz z policjantami zaczęli reanimację, którą kontynuował zespół ratownictwa medycznego. Kobieta w szpitalu odzyskała czynności życiowe.

Na miejsce zdarzenia przyjechali także strażacy - płetwonurkowie, którzy bardzo szybko zlokalizowali ciało mężczyzny. Niestety, po 2,5 godzinnej reanimacji stwierdzono zgon 36-latka - mówi mł. Bryg. Jędrzej Pawlak, oficer prasowy Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi.

W działaniach brało udział 8 zastępów straży pożarnej. Sprawę będzie teraz szczegółowo wyjaśniał prokurator.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

stary zgred ~stary zgred (Gość)01.05.2022 22:30

Dzieją się straszne rzeczy jak usypia rozum.

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat