Advertisement

"To my ratowaliśmy szpital!" - konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości

Poniedziałek, 25 września 202393
Do wyborów parlamentarnych zostały niecałe trzy tygodnie, a kandydaci co rusz prezentują się obywatelom. W Piotrkowie pojawił się w poniedziałek Antonii Macierewicz ("jedynka" na liście PiS), który w otoczeniu działaczy Prawa i Sprawiedliwości przekonywał o zasługach tej partii w kwestii ratowania oddziałów szpitala znajdujących się w budynku przy ul. Roosevelta.

Ładuję galerię...

 

Swego czasu znaleźliśmy się w dramatycznej sytuacji. Okazało się, że rada powiatu podjęła decyzję oznaczającą de facto likwidację szpitala dziecięcego. To był szok. Oznaczało to, że dzieci i kobiety będą pozbawione ratunku. (...) Dziś chcę serdecznie podziękować pani dyrektor Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego, która na moją prośbę zdecydowała się wziąć na siebie tę odpowiedzialność - powiedział Antonii Macierewicz. 

 

Przed budynkiem przy ul. Roosevelta pojawiły się w poniedziałek także pracownice lecznicy, które dziękowały za przejęcie świadczeń medycznych przez szpital wojewódzki. 
Na koniec konferencji poseł Macierewicz wspomniał także o dofinansowaniu, jakie do szpitala wojewódzkiego ma trafić na zakup sprzętu. Nie padły jednak konkrety dotyczące kwoty ewentualnego wsparcia oraz sprzętów, które będą zakupione. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

27


Advertisement
Advertisement

Komentarze (93)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość Nocny ~Gość Nocny (Gość)05.10.2023 23:49

Ludzie opozycji mówią że rozdawnictwo a Tusk się cieszy i zaciera ręce jak tak mówią to po wyborach wszystkie dodatki zabierzemy będzie drogo i nic nie dostaną.On już rządził i jakoś nie było wszystkim tak wspaniale tylko byli biedni i bogaci.Do Anglii wyjeżdżali młodzi bo tam duży socjal na dzieci dostawali jak weszło 500+i 300 + to nagle w Polsce rozdawnictwo ludzie klapy na oczach macie .Ja rozumiem że chcecie coś zmienić w naszym kraju ale z nowymi ludźmi młodymi a nie z tymi co byli już dawno i już rządzili i jeźdżą do Brukseli i zdradzają Polskę a inne kraje się śmieją z nas że Polak Polaka zdradza i korzystają na tym .

00


socjo_log ~socjo_log (Gość)26.09.2023 23:30

Dziwi mnie postawa osób które korzystają z wsparcia rządowego (energia elektryczna, gaz, dodatek węglowy) czy społecznego (13 i 14 emerytura a także renta, 500+. 300+) i zdrowotnego (darmowe leki dla młodych do 18 lat i dla seniorów 65+), a jednocześnie stanowczo popierają opozycję mówiąc, iż obecna władza tym tzw. rozdawnictwem zadłuża Polskę. Na koniec dodam, że te osoby mimo to z ogromną zaciętością dochodzą się o każdą "złotówkę" którą mogą uzyskać z w/w wsparcia.

713


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)28.09.2023 00:17

Boże jak się cieszę, że u władzy jest PIS. To jest jedyna partia która chce dobrze dla naszego kraju i jej obywateli. Niech rządzą jak najdłużej. Niech żyje Jarosław Kaczyński niech żyje!!!

011


Handzia ~Handzia (Gość)28.09.2023 21:49

Radny Łukasz Janik też ratował szpital? Ciekawe w jaki sposób.

30


Ep ~Ep (Gość)27.09.2023 19:18

Największą zaraza dla Mojego DomuPolska to kaczynski o poglądach faszystowskich i jego przestępczą organizacja

110


emerytka ~emerytka (Gość)27.09.2023 14:47

Wszystko zgodnie z kursem <jak należy kłamać>, a kłamstwo to grzech !!!!!

70


Wystarczy czytać ze ~Wystarczy czytać ze (Gość)26.09.2023 18:45

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

112


Redaktorski ~Redaktorski (Gość)26.09.2023 18:26

To my zniszczyliśmy służbę zdrowia w Polsce jak i wymiar sprawiedliwości i całe państwo. Tak powinien brzmieć tytuł

223


emeryt ~emeryt (Gość)25.09.2023 22:06

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

812


treeeyt ~treeeyt (Gość)25.09.2023 22:47

Boże! Spraw aby ten Antoni w końcu odpowiedział za całe swoje kłamliwe życie. Za te krzywdy, które wyrządził naszej Ojczyźnie. Spraw, aby ci, którym namieszał w głowach otrzeźwieli!

538


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat