Szczypiorniści z IV LO wicemistrzami kraju

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 07 czerwca 20242
W Czwartek (06.06.2024) w Hali Relax OSiR odbył się Finał Ogólnopolski Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Do rywalizacji o tytuł Mistrza Polski przystąpiło siedem najlepszych drużyn z całego kraju. Piotrków Trybunalski reprezentowała drużyna z IV Liceum Ogólnokształcącego, które wywalczyła II miejsce i tytuł Wicemistrza Kraju.

Ładuję galerię...

W dniach 4-6 czerwca w piotrkowskiej hali sportowej OSiR odbyły się Finały Ogólnopolskiej Licealiady w Piłce Ręcznej Chłopców. Wydarzenie było objęte patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. Siedem najlepszych drużyn z całej Polski walczyło o tytuł Mistrza Polski. Medale i nagrody wręczyli prezydent Juliusz Wiernicki oraz dyrektor IV LO, Konrad Sikora.

 

Wyniki sportowych zmagań:


1 miejsce i tytuł Mistrzów Polski zdobyła drużyna LO z Opola.
2 miejsce i tytuł Wicemistrzów Polski wywalczył zespół IV LO z Piotrkowa Trybunalskiego.
3 miejsce zajęli zawodnicy ZS Nr 1 z Wągrowca, zdobywając brązowy medal.
4 miejsce wywalczyła drużyna III LO z Puław.
5 miejsce zdobyli zawodnicy ZSOMS z Ostrowca Świętokrzyskiego.
6 miejsce wywalczyła drużyna ZS z Dąbrowy Białostockiej.
7 miejsce zajęli zawodnicy ZS Nr 2 z Mrągowa.

 

Wręczono również nagrody indywidualne. Najlepszym obrońcą turnieju został Mikołaj Nowak z IV LO. Tymoteusz Galuś został uznany za najlepszego zawodnika drużyny IV LO. W trakcie uroczystości Jakub Dróżdż, zawodnik IV LO, przekazał Prezydentowi Piotrkowa Trybunalskiego swoją pierwszą koszulkę z tytułem najlepszego strzelca I ligi tego sezonu, co stanowiło miły akcent wydarzenia. Sportowe zmagania swoimi występami uświetnił zespół Cheerleaders SimaRe.

 

Szczególne podziękowania zostały skierowane również do trenera drużyny IV LO – Mariusza Śpiewaka – za fantastyczną pracę z młodzieżą oraz liczne osiągnięcia.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

abcdef ~abcdef (Gość)10.06.2024 11:42

Tak ważne osiągnięcie IV LO, a żadnego zdjęcia Prezydenta z Dyrektorem Szkoły. Smutne to, że Prezydent pozbywa się mądrych, wykształconych, kulturalnych ludzi z doświadczeniem. To kolejny Dyrektor, który musi ustąpić miejsca. Bardzo to przykre, bo co innego Prezydent opowiadał w wywiadach oraz zalewając facebooka wpisami stawianiu na rzetelność, a nie na układy..

00


igi ~igi (Gość)07.06.2024 16:16

on więcej czasu spędza na trybunie w Relaxie niż w Urzędzie miasta.....weź się kolego w końcu do roboty, bo efektów nie widać. W Sulejowie nowa Pani burmistrz już czystki robi , a Ty Chojniakowych na stołkach trzymasz.

611


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat