Święto pieczonego ziemniaka w Lubieniu

Poniedziałek, 12 września 202210
Parafialne Święto Pieczonego Ziemniaka odbyło się w sobotę w Lubieniu w gminie Rozprza. Była to już czwarta edycja tej zainicjowanej przez mieszkańców imprezy, a atrakcji dla przybyłych nie brakowało.

Ładuję galerię...

Wśród atrakcji pikniku znalazły się latające modele oraz zabytkowe samochody. Było też coś dla ducha, a mianowicie występ zespołu Trzy Morgi oraz zabawa taneczna przy muzyce na żywo.

 

Przy święcie ziemniaka nie mogło zabraknąć potraw, w których królowało właśnie to warzywo. Najpopularniejsze były oczywiście te ziemniaki pieczone w ognisku. 

Nie zabrakło dmuchańców, malowania buziek czy gier i zabaw dla dzieci. Zorganizowano także loterię fantową, na której można było wygrać atrakcyjne nagrody. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)12.09.2022 15:22

Czy to jest kampania wyborcza / wójta i radnych z PSL\.

42


Ert ~Ert (Gość)12.09.2022 16:33

Kolejna impreza reklamowana już po fakcie. Ludzie więcej informacji przed wydarzeniem !!

Moderator: Oto link do opublikowanej w ubiegłym tygodniu zapowiedzi imprezy: https://epiotrkow.pl/news/Lubien-zaprasza-na-swieto-pieczonego-ziemniaka,48922[/admin]

30


Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat