Advertisement

Sulejów: Sami zarobią na wakacje

Tydzień Trybunalski Niedziela, 01 maja 20110
Sześćdziesiąt prac plastycznych, obrazów malowanych na szkle, dzieł z plasteliny czy tych malarskich zostanie wystawionych na aukcji internetowej przez jeden z popularnych banków. Dzieła zostaną wykonane przez dzieci z sulejowskiego Domu Dziecka. W ten sposób wychowankowie chcą zarobić na wakacyjny wypoczynek.
Fot. E. TarnowskaFot. E. Tarnowska

- Z jednym z popularnych banków współpracujemy od roku. Dzięki niemu w ubiegłym roku dzieciom udało się zorganizować tygodniowy wypoczynek w Białej Górze, gdzie brały udział w spływie kajakowym rzeką Pilicą. Poza tym otrzymały również rowery, piłki do gry w koszykówkę, siatkówkę, piłkę nożną. W tym roku będzie podobnie. Jednak z tą różnicą, że dzieci z naszej placówki chcą mieć wkład w swój tegoroczny wypoczynek. Chcą zarobić na wakacje. Nic tak nie cieszy, jak własne, zarobione pieniądze. Dlatego bank, z którym współpracujemy zorganizuje aukcję prac plastycznych naszych podopiecznych. Dzieci nie dostaną “zapłaty” w formie finansowej. Otrzymają ją jako letni pobyt nad Pilicą dla 20 z nich - mówi Marek Stanik, dyrektor Domu Dziecka w Sulejowie.

Warsztaty plastyczne, na których będą powstawały dzieła podopiecznych z Sulejowa, odbędą się jeszcze w kwietniu. Każdy, kto chciałby wspomóc Dom Dziecka w Sulejowie i pomóc dzieciom w możliwości rozwoju czy wypoczynku, może skontaktować się z placówką.

E.T.


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat