Sukces młodych szczypiornistów

Niedziela, 09 czerwca 20247
W dniach 4-6 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim brali udział w Ogólnopolskich Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej w Dźwirzynie. Do Piotrkowa młodzi zawodnicy wrócili z brązowymi medalami.

Ładuję galerię...

Chłopcy są uczniami klasy 6b tejże szkoły, jeden z nich klasy 5b. W Dźwirzynie zawodnicy rozegrali 7 meczów w których zwycięsko wyszli aż 6 razy.

 

Piotrków - Grodków 18-14
Piotrków - Wągrowiec 14-9
Piotrków - Bydgoszcz 15-7
Piotrków- Przemyśl 13-10
Piotrków - Wrocław 16-19
Piotrków - Płock 16-13

 

W meczu o 3 miejsce pokonali zespół z Nowej Karczmy 18-13 i tym samym zdobyli brązowy medal Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej chłopców. To ogromny sukces tej drużyny, a tym samym pierwszy sukces piotrkowskiej szkoły, która przywozi z imprezy tej rangi medal. W zawodach młodym zawodnikom towarzyszyła duża grupa kibiców z Piotrkowa Trybunalskiego, która wspierała ich z trybun. Po powrocie brązowych medalistów czekało powitanie godne mistrzów przygotowane przez rodziców.

 

Skład zespołu: Marcel Kwiatkowski, Igor Cisowski, Karol Palutkiewicz, Dawid Woynowski, Oliwier Kowalewski, Tomek Popowski, Michał Klukowski, Kuba Królikowski, Dawid Kukulski, Wiktor Wojnarowski, Miłosz Głowacki, Dominik Kawnik, Olek Kosterski, Robert Pawlikowski, Julek Niemczyk, Robert Banaszczyk.

Trenerzy: Krystian Wędrak i Szymon Woynowski.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

drama ~drama (Gość)10.06.2024 15:11

Dzieci coś sobie wygrały i fajnie. Ale to co robią ich rodzice na meczach i w internecie to jest po prostu żenua. Drodzy państwo P.! Robicie swojemu dziecku krzywdę. Już chłopczyk zachowuje się jak gwiazdorek a nie ma ku temu żadnych podstaw. Rodzice! Przesadzacie walcząc ze swoimi kompleksami. To nawet nie jest śmieszne.

86


Link ~Link (Gość)10.06.2024 19:02

KOR - Komitet Oszalalych Rodziców. To ma być zabawa, a nie realizacja własnych niepowodzen. Rodzice P. Brawa dla dzieci ale bez przesady rodzice...

55


? ~? (Gość)10.06.2024 12:48

Na wstępie gratulacje, bo jest to niewątpliwie sukces. Natomiast robienie takich szopek na powitanie nie do końca jest dobre. Takim zachowaniem wyrządza się tym dzieciakom więcej krzywdy niż pożytku. One powinny się bawić uprawianiem sportu, a na takie fety przyjdzie czas jak dorosną i będą zawodowymi sportowcami.

95


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat