Advertisement

Sukces bilardzistki ULKS Dragon Srock

Kraj Wtorek, 26 września 20170
Monika Piera, zawodniczka ULKS Dragon Srock wywalczyła złoty medal podczas XX Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach. Na podium podczas tej imprezy stanęli również reprezentanci UKS Snikers Rękoraj.

Ładuję galerię...

W imprezie wystąpiło 122 zawodników z 19 klubów z 9 województw. ULKS Dragon Srock reprezentowała odmłodzona drużyna pod wodzą trenera Adama Gajdy w składzie: Maja Rytych, Monika Piera, Justyna Mirowska, Oskar Waśniewski, Konrad Kozakowski, Nikodem Makowski i Jakub Dybała. Największy sukces odniosła Monika Piera, która w drodze do finału pokonała bardziej doświadczone zawodniczki, w półfinale wygrała z utytułowaną reprezentantką UKS Bila Zduny Weroniką Połczyńską, a w finale z wielokrotną medalistką Weroniką Derezińską z Łabiszynianki Łabiszyn.

 

Podczas tej imprezy medale zdobyli również reprezentanci UKS Snikers Rękoraj, wśród młodzików srebrny krążek wywalczył Krystian Bednarek, a wśród juniorów młodszych na drugim stopniu podium stanął Oskar Jamorski.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat