Advertisement

Strażacy z Piotrkowa kierowali ruchem

Piątek, 27 maja 20225
Strażacy ochotnicy z jednostek OSP z powiatu piotrkowskiego wzięli w piątek (27.05) udział w szkoleniu z kierowania ruchem drogowym. Zajęcia poprowadzili policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

- Był to jeden z elementów szkolenia, jakie prowadzimy dla jednostek OSP. Kilkudziesięciu druhów ochotników poznało zasady kierowania ruchem, bo czasem podczas akcji gaśniczej, zachodzi taka konieczność, a nie zawsze na miejscu są funkcjonariusze policji - wyjaśnił mł. bryg. Wojciech Pawlikowski, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KM PSP w Piotrkowie Trybunalskim.

Szkolenie odbyło się przed siedzibą PSP w Piotrkowie. Druhowie kolejno zatrzymywali przejeżdżające ul. Jagiellońską pojazdy. Nowych umiejętności nauczyło się 39 strażaków ochotników.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)28.05.2022 04:58

Jedyna brygada która zawsze przyjeżdża na czas,wielki szacunek dla nich i brawa bo to są ludzie pełni podziwu.

40


dzikun ~dzikun (Gość)27.05.2022 22:33

Wszyscy i we wszystkim "wycierają" się strażakami i jest to przykre. A oni powinni gasić pożary.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat